Wpis z mikrobloga

0:31 "Despise good reviews on PC, the console version did not meet the quality standard we wanted it to meet"

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ¯\_(ツ)_/¯ Oni serio tej gry nie naprawią, bo uznali że jest git xD
#cyberpunk2077
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nihas: Badoski po premierze użył tego samego sformułowania. Gra na PC jest 9/10, 10/10 i jesteśmy z niej dumni, ale wersje na konsole nam nie wyszły.

Czyli cut content odjeżdża i mówi adiós xD
  • Odpowiedz
@Nihas: zawsze mogli próbować jakoś lepiej z tego wybrnąć, np. stwierdzając oczywisty fakt, że w trakcie produkcji zawsze gra ulega zmianie, ale będą starali się posłuchać graczy i dodadzą pewne elementy, o które proszą. Oczywiście nie wszystkie, ale te które będą możliwe do zaimplementowania. Pojawią się one np. w dlc i już wiadomo na co czekamy, a tak to może się okazać, że rzucą skórkę dla kota i quadry
  • Odpowiedz
@Nihas: czemu? Mogli powiedzieć, że policji nie ma, bo cośtam, ale pracujemy nad tym i będzie, że balans leży, bo zdecydowalismy się na przebudowę całej gry w listopadzie 2020 i nie zdążyliśmy, ale naprawimy, etc...

Na pewno byłoby to cieplej przyjęte, a tak znowu wyszli na idiotów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nihas: to niech otwarcie przyznają, że ją porzucają. W tę albo w drugą stronę. Taka niepewność w tym temacie może jedynie zaszkodzić, bo dodatkowo obniża i tak już niskie zaufanie graczy do studia

no albo niech się wezmą do roboty i szczerze zaczną się komunikować z graczami. Przecież z tego słynęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nihas: A na poważnie, to jeśli nadal nie wiedzą co im się opłaca, a co nie, to też to dobrze nie świadczy. Minęło już pół roku. Władowali w tę markę mnóstwo kasy, a wszystko wskazuje na to, że została porzucona. Kolejne ich gry będą rozbieranie w recenzjach na czynniki pierwsze i mało kto pewnie skusi się na preorder, a już zwłaszcza jakieś EK i konsole z malowaniem danej gry. Milczeniem
  • Odpowiedz
@Nihas: Źle napisałam. Miałam bardziej na myśli, że wygląda jakby tę grę porzucili. Wynika to z tego, że nie ma żadnych nawet najmniejszych informacji o tym co będzie zmienione w cp. Naprawią tę grę, żeby jakoś tam działała na konsolach, dadzą kilka skórek i broni w dlc? Metro? AI? Nie wiadomo. Jak dla mnie to brzmi jak takie porzucenie, a nie poważne rozwijanie marki. Ostatnio się zdziwiłam jak w Wasteland
  • Odpowiedz
@Exenex: No ale ja się im nie dziwię, przecież jak coś obiecają i nie dowiozą to znów się zacznie hejt na nich, twórcy NMS też się nie komunikowali zbytnio tylko pracowali "w ciszy".
  • Odpowiedz
@Nihas: A ja się trochę dziwię. Zmarnowali ile? 12? 12 lat pracy na wizerunek firmy, która jest naprawdę ,,dla graczy". Wiem, że milczenie w tej sytuacji jest bezpieczniejsze, ale szczera komunikacja mogłaby im raczej tylko pomóc. Nie mówię tu o składaniu obietnic bez pokrycia. Powinni zobaczyć w końcu co mogą, a czego nie mogą i wprowadzać to co jest możliwe do dowiezienia. Ich błąd, że porwali się z motyką na
  • Odpowiedz
@Nihas: teraz mamy takie czasy, że nawet trzyosobowe indie studia, wypuszczają roadmapy z zaplanowanym contentem. Ale nasi czempioni jak zwykle sto lat za murzynami i bawią się w 2012 ubisoft czy EA robiąc kasę na fałszywych obietnicach i preorderach xD
  • Odpowiedz