Wpis z mikrobloga

@Edcrfvt: A bo to tak dla beki xD "Zostaw" "Nie patrz" Hehe xD Przecież ty nie zwrócisz uwagi facetowi na pryszcza na dupie bo i tak cała zarośnięta ( ͡º ͜ʖ͡º) Noi co ze zmywarka pełna? Przeca to taka dodatkowa szafka na naczynia tylko ze przy okazji je czyści
@Olsea: jakiego dobrobytu jak duża część chłopów musi #!$%@?ć w pocie czoła jak za dawnych dobrych lat, żebyście mogły sobie pozarzadzac albo popatrzeć jak pralka pierze? Prawa są równe dla wszystkich płci i jak ktoś daje się gnoic to sam sobie jest winien.

Niezaladowana/nierozladowana zmywarka i niewyniesione śmieci symbolem ostatniego bastionu patriarchatu xD. Ciekawe co wymyślicie i na co narzekać będziecie jak jakiś chłop wymyśli myk, ze śmieci będą same się
@r4do5: jakie #!$%@? w pocie czoła? Sama #!$%@?, a potem jeszcze w domu mam #!$%@?ć? Sorry, to nie tu, 50:50!
Ale jak widać jesteś typem który wiąże się z wygodną laska, żeby narzekać że nie pracuje, a wygląda?

Nie mamy równości wobec prawa (patrz: prawa reprodukcyjne, ani ciąży usunąć, ani tabletki po bez recepty, ani jajowodów podwiązać, a wy sobie nasieniowody możecie).
Ani zarobków (średnio mamy niższe o kilka % mimo
@Olsea: Porównaj sobie ile godzin w miesiącu pracują chłopy a ile baby. Moim zdaniem równy podział kobiecych obowiązków powinien się zacząć wtedy kiedy partner, który pracuje zawodowo mniej, przepracuje łącznie tyle godzin w domu żeby w sumie z godzinami pracy zawodowej dało to liczbę godzin pracy drugiego partnera.
@Olsea: Notabene pracuje w trybie miesiąc pracy 300 godzin a później miesiąc wolnego. W czasie wolnym wykonuje niemal 100% kobiecych obowiązków i w porównaniu do pracy zawodowej to jest wlasciwie relaks. Robię większość posiłków od podstaw a nie jakąś gotową chemię spożywcza. Więc jak ktoś narzeka na takie obowiązki, że trzeba włączyć pralkę albo zmywarkę to sobie wyobrażam jak pracuje zawodowo...
@Reaamu: I na takie komentarze liczylam ( ͡° ͜ʖ ͡°) moj powiedzial ze kocha mnie z tymi wszystkimi pryszczami ale mam jednego przeciez... wolalam juz nie dopytywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Edcrfvt: chciałbym umieć czasami nie zauważać śmieci czy zmywarki, ale niestety kłuje mnie samą świadomość, że to jest w domu do zrobienia i muszę ogarnąć, zanim się za coś innego wezmę xd