Wpis z mikrobloga

Udało mi się zyskać 1,25-1,5 h treningu więcej na tydzień, czyli w poniedziałek ok. 40 minut, w piątek reszta. Jak rozłożyć partie mięśniowe? W poniedziałki wyrobię maksimum 3 przy krótkich przerwach :)

#silownia #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
@Gumi5: 3x w tygodniu. Nie ma sensu kombinować więcej na początku. Chyba, że nogi w oddzielnym dniu. Więcej nie zawsze znacyz lepiej. Chyba, że jesteś na redukcji to dołóż aeroby
  • Odpowiedz
@ETplayer: Zaczynam dopiero, ale mięśnie już mam ponadprzeciętne, bo coś tam się zawsze ćwiczyło i widać to chociażby po obciążeniach na siłowni podczas WF. Tłuszcz niekoniecznie, raczej nastawiałbym się na rozbudowę mięśni, ale nie chcę się bawić w skomplikowane treningi itp.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Nie ma, jak się wkręcę to będzie :) Mówię, nie chce się bawić w skomplikowane rzeczy, po prostu chcę trochę przypakować i odczuwać radość z treningów, a nie z liczenia kalorii czy Bóg wie co :D
  • Odpowiedz
@Rabusek: No to trudno, będę leciał na 20% :) Z pewnych względów nie mogę w tym momencie zmienić diety, poza tym po prostu mi się nie chce, jak się wkręcę to tak za miesiąc coś bym pomyślał.

A teraz już proszę o konkretne odpowiedzi :)
  • Odpowiedz