Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zapraszam Was na #rozdajo słuchawek Pioneer Wireless SE-C7BT White ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Organizuję je, aby zaprosić Was do zapoznania się z ofertą współorganizowanych przeze mnie obozów, które pomogą Wam w podbiciu formy fizycznej:
- ActiveSpot - Obóz kondycyjny dla osób nietrenujących lub trenujących amatorsko, chcących zaprzyjaźnić się z aktywnością, nauczyć się zdrowych nawyków ruchowo-dietetycznych i ułatwić sobie robienie formy. A przy okazji, odpocząć w malowniczej okolicy Równiny Augustowskiej. Data: 06.09-13.09 Miejsce: Augustów (dojazd własny, #suwalki , #bialystok , #olsztyn , #warszawa - macie blisko!)
- Zdrowa Ekipa - Obóz kondycyjno-odchudzający dla dzieci pełny zabawy, atrakcji, sportu i zdobywania wiedzy o przyjemnym wydaniu zdrowego stylu życia. Data: 19.08-28.08. Miejsce: Wałcz (zapewniamy dojazd z #szczecin i #stargard )

Słuchawki zostaną rozlosowane jutro o 18 przez #mirkolos lub #mirkorandom wśród plusujących ten wpis (wraz z zielonkami mającymi konto przed tym wpisem). Zapraszam również do obserwowania mojego profilu, na dniach możecie spodziewać się kolejnych #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. A dla chętnych, na hasło wykop podczas zapisu, 50zł rabatu ( ͜͡ʖ ͡€)
arkagham - Dzisiaj zapraszam Was na #rozdajo słuchawek Pioneer Wireless SE-C7BT White...

źródło: comment_1623160227gWoCOJh8f5H4RCSR7tuX9R.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Ale fajne. Kurde. W przyszłym tygodniu będę chyba do lekarza z kolanem szedł i się dowiem czy i kiedy będę mógł się ruszać. Zostawiam komentarz, żeby pamiętać.
  • Odpowiedz
@Grubas: na obozie przez cały czas dostępny będzie fizjoterapeuta, także możesz być spokojny ;)
a tak już #!$%@?ąc od obozu, nie daj się unieruchomić ;) jeśli lekarz zakaże Ci ruchu, skonsultuj to z dobrym fizjoterapeutą w swojej okolicy, bo lista przeciwwskazań do aktywności fizycznej naprawdę jest niewielka. Niestety, zdarzają się lekarze którzy czasem nie rozumieją, że ruch leczy, a nie szkodzi. Ale to taka personalna uwaga, wierzę że trafisz na
  • Odpowiedz
@arkagham: No teraz na pewno się z kimś dkonsultuje. Taki obóz to by było coś idealnego dla mnie. 2 tygodnie temu postanowiłem po 7 latach się ruszyć. Przygotowałem się. Kupiłem buty specjalnie. Zrobiłem rozgrzewkę. Przebiegłem wolnym truchtem 1 km. Wróciłem do domu, zrzygałem się. 4 dni zakwasów, a po przejsćciu zakwasów został niesamowity ból w kolanie przy staniu i chodzeniu. Więcej prób na własną rękę nie chcę. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Grubas: zrób sobie badania ogólne, a potem znajdź kogoś kto Ci pomoże wdrożyć się w aktywność. Nie ma co się poddawać, kolano do diagnozy i opracowania i będzie z Ciebie zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz poleceń to daj znać tu/na priv skąd jesteś ;)
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: akurat na tym obozie będziemy zwiedzać głównie z poziomu wody mamy własną motorówkę i deski SUP (ʘʘ) ale zgadzam się, że pojeździć rowerem też jest gdzie!

@Ammon: nie wykluczamy tego, ale na pewno nie w tym roku :)
  • Odpowiedz
@arkagham:
Kurde, ten obóz ActiveSpot brzmi naprawdę ciekawie - nie sądziłem, że ktokolwiek organizuje takie coś dla osób dorosłych niebędących jeszcze seniorami xD
Co prawda nie wiem czy z moim charakterkiem nielubiącego ludzi samotnika bym się tam odnalazł... no, ale to się pomyśli. Do kiedy termin zapisów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz