Wpis z mikrobloga

Jaki miły z ciebie chłopak anonku, na pewno znajdziesz taką, która to w końcu doceni.

Był człowiekiem wolnego zawodu. Dużo czasu stracił, niestety, na picie wódki. Wtedy nie robił nic. Chyba połowę dorosłego życia przepił. Kiedy go poznałam, był w bardzo złym stanie. Potem pił niby mniej, ale bywało różnie. Wiedział, że jak pije, to nic nie robi.


Gdybyś tylko nie grał tyle w gry, anonku...

- Był kompletnie pijany i głośno przeklinał. Dla mnie wtedy słowo "kur" to było coś niewyobrażalnego. (...) Strzeliłam go w łeb. I on mi oddał, i mi podbił oko" - wyznała niedawno na łamach książki "Dymny. Życie z diabłami i demonami".

Rok później Anna i Wiesław byli już małżeństwem.


Nie macie szacunku do kobiet, toksycy!

Myślę, że w głębi ducha koleżanki zazdrościły mi, że Wiesiek na mnie czekał pod teatrem. Pijany albo trzeźwy, ale czekał. Czułam, że jak mam Wieśka, nie stanie mi się nic złego. Niechby mi tylko ktoś zrobił krzywdę, to on by go chyba zabił.

bywało, że idąc z Anią ulicą, przyłapywał kogoś na tym, że dłużej na nią patrzył. Wówczas gotowy był natychmiast zabić takiego faceta. Trząsł się ze zdenerwowania- wspomina aktorka

- Będę […] szczery. Nie lubiłem go za życia i teraz po śmierci też go nie lubię. Wszyscy się go bali. Ja strasznie się go bałem. Raz, zdaje się w Opolu, dostałem od niego w głowę - taką wypowiedź Piotra Skrzyneckiego przywołują autorzy książki „Kronika śmierci przedwczesnych”


Musicie być dojrzalsi, anonki! Nie tak jak te brutalne "patusy, których nikt nie szanuje w ich klasie i traktuje jak śmieci, którzy wyładowują się za to gnębiąc młodsze roczniki bo są od nich więksi". ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie myślę o nim jak o byłym mężu, tylko jak o autorytecie. Teraz, w czasach ogólnego upadku wszelkich autorytetów, ja ten autorytet, na szczęście, mam. Wspaniały, nie do zniszczenia. I nie obchodzi mnie to, co mówią ludzie, że był pijakiem, awanturnikiem, brutalem. Ja wiem, dlaczego był, jaki był. Wiem, co to znaczyło naprawdę.

Wiedziałam o nim to, co chciał, żebym wiedziała** – dopowiada Anna Dymna. – Kiedy pił, życie stawało się trudne, bo nigdy nie mogłam przewidzieć, co z nim będzie następnego dnia.


Kobieta wie! Nawet gdy nic nie wie i nie próbuj z tym dyskutować!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki
#blackpill
#przegryw
  • 2