Wpis z mikrobloga

Przeszedłem na b2b od czerwca i to co się dzieje ze strony obdzwaniaczy firm od terminali płatniczych, sieci komórkowych, leasingodawców wszelkiej maści, ofert wynajmu auta, powierzchni biurowej czy usług księgowych to jest #!$%@? dramat. Po kilka telefonów dziennie. Wiem, ze musialem gdzieś zle naklikac i wyraziłem zgodę na te ich zakusy, ale nosz #!$%@?.

#zalesie #pracbaza
  • 6
@uotafak: nie, nie musiałeś nigdzie klikać by wyrażać zgodę na telefony i trafić do spam baz, tak to wygląda w praktyce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale pewnie popełniłeś ten błąd, że przy rejestracji firmy podałeś numer kontaktowy.
@uotafak: Po ktoryms z kolei telefonie od firmy od terminali na dodatek w niedziele #!$%@? sie konkretniej juz. Wykrzyczalem jej w telefon, ze jesli jeszcze raz do mnie zadzwonia, zloze pozew o nekanie i maja #!$%@?. O dziwo podzialalo. Usun tez z ceidg swoj numer telefonu -> jest niepotrzebny. Dodatkowo napisz do stron agregujacych dane firmowe typu pkt, ze maja usunac Twoj numer telefonu bo nie ma go w ceidg i
Wiem, ze musialem gdzieś zle naklikac i wyraziłem zgodę na te ich zakusy, ale nosz #!$%@?.


@uotafak: nie, nie musiałeś. Mój znajomy założył niedawno działalność, nie podawał swojego numeru NIGDZIE, a i tak dzwonią z ofertami ubezpieczeń, fotowoltaiki, "obowiązkowych" szkoleń BHP i wszelkie inne naciągacze.