Wpis z mikrobloga

@Skorvez_957_: eter chciał błysnąć nową jakością, szuraniem racjonalnym. Stawał okoniem starej gwardii, ukazując ich praktyki. Jednocześnie sam szurał, ale tylko na poważne tematy! Dlatego też nie był autentyczny dla widowni. Szury właściwe zepchnęły go w niebyt i tyle było z etera. Leciał za blisko słońca i się spalił. Nawet mi go nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rynek szurski bardzo się zepsuł przez koronawirusa, co mnie bardzo
  • Odpowiedz
@Hand_Solo: Mnie Eter od samego początku nie spasował dopiero zyskał osobowość po dramie z JSM. Nawiasem mówiąc każdy Sanjayista po zdemaskowaniu nabiera charakteru bo wcześniej był galaretą. EterTV w zasadzie nie wnosił nic nowego i główną atrakcją były crossovery z #podlecki #taratajcio #gat oraz dramy.
Moja teoria jest taka że nikt Etera nie wyrzucił i nie przywiązał jajami do drzewa tylko sam zauważył że na scenie ezopatologicznej nic nie zdziała. Tutaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skorvez_957_: Przecież Eter ma swój sklep ze sprzętem wojskowym, sprowadza stare mundury z Ukrainy i tak dalej. A kanał zamknął, bo mu policja wbiła na chatę :)
  • Odpowiedz
@lavinka: Coś było z mundurami a potem pośrednio na Quantec i Narine no ale się pokłócił z dostawcami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Eter nie zamknął kanału tylko ustawił wszystkie filmy na prywatne a w historyjkę o nalocie raczej nie wierzę no chyba że Eter narozrabiał poza wierszami bo przecież nie jedyny straszył covidem że przyjdzie 30k za brak maski i że to zasłona dla resetu 2024 r.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Policja wbiła mu na chatę na serio, ale to raczej miało podłoże na gruncie prywatnym. Podobno jakiś ezoteryczny kanał ma dobrych prawników. Jeśli chodzi o reset2024, to on się chyba podpiął pod temat, bo kojarzę go raczej z Lalakiem i tym kolesiem od horoskopów, co robił wcześniej wywiady z Francem Zalewskim (w ogóle Franc to się tak stoczył, obecnie zerowa wiarygodność, a badania geologiczne piramid ciekawe wyszły, no ale na
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Jeśli chodzi o Podleckiego, to YT kasował mu filmy jak leci, więc ciężko było oglądać, ale to chyba on pierwszy mówił, że ten wirus to ściema, to znaczy że jest mało groźny, o wiele mniej niż miał być. Ta jego matka też dziwna... no ale środowisko MP jest w ogóle dziwne.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Podasz link? Bo ja słyszałam, że ludzkość. Tyle że im nie wyszło. Pamiętam też, że wg niego nasz świat to pułapka na parchy, nie mogą się wydostać i prędzej czy później wymrą same. Z Podleckim, czy bez. ;)
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Nie znam szczegółów, ale z tego co pamiętam, kanał został zawieszony zaraz po akcji policji. Co było potem, nie wiem, bo nie obserwuję ekipy zbyt dokładnie, chyba zresztą mało co działa teraz, Ziębę wywalili, Podlecki nie żyje, ntv chyba mają nowy kanał, ale o zerowych zasięgach w porównaniu do starego. JSM to już w ogóle chyba tylko na swojej stronie wrzuca?
  • Odpowiedz