Wpis z mikrobloga

#napiwki #pieniadze #zarobki #gastronomia #polakirobaki #jaskapela #kanalsportowy

Kurde uruchomiłem się z rana. Przeczytalem wpis @Radek41 nt. napiwków i sobie myślę ile jeszcze osób wyciągnie ręce po pieniądze bo się należy. Artystom daj bo sztuka naważniejsza, kij że płacisz za mp3 czy spotify. Lekarzom w łapę albo koniaczek trzeba dać bo zawsze się tak dawało (całe szczęście powoli odchodzi). Kij że składki się odprowadza. I w końcu kelnerowi daj bo tak ci ładnie żarcie przyniósł. Nosz kurde oni mają płacone za te pracę. Jak idę na mieście i kupuję piwo to jakimś dziwnym trafem koncerniak co w sklepie kosztuje 3 PLN tam jest po 10. Ciekawe gdzie idą te pieniądze. Zastanawia mnie ile osób dających napiwki wybranym grupom społecznym dało napiwek komuś typu pomocnik murarza, bo szybko zaprawę nosi albo gość na orlenie bo szybko hotdoga zrobił. I już człowiek z rana uruchomiony, idę melisę parzyć....
  • 1
  • Odpowiedz
@elgebar: Ale co ty sie ziomek przejmujesz jakimś tłukiem, który przenosi jedzenie z punktu A do punktu B co potrafi małpa o IQ wiadra gwoździ? xD Tylko czekać aż takie osoby zostaną zastąpione przez roboty, które będą jeździć od kucharza do stolika z klientem i kelner zostanie zbędnym elementem układanki. I nie porównuj lekarza który studiował 5-7 lat ciężkie studia do podrzędnego kelnerzyny którego zasranym obowiązkiem jest wziąć talerz w łapę
  • Odpowiedz