Wpis z mikrobloga

#neuropa #shitwykopsays #inteligentnekomentarze

http://www.wykop.pl/link/1648613/breivik-zaczyna-studia-na-uniwersytecie-w-oslo

Dlaczego masakra? Bardzo słusznie. Breivik poświęcił życie, żeby otworzyć ludziom oczy, pokazać, jaki chory jest system, w którym żyją. A że zginęło przy tym paru lewaków - tym lepiej. Dla mnie to bohater.


+13 #

Breivik strzelał do ludzi o poglądach które doprowadziły Europę do takiego stanu w jakim teraz jest


+4 #

Swoich? To była banda durniów. Można powiedzieć, zdrajcy. Bardzo słusznie zrobił.


+5 #

Mamy na wykopie fanów zabijania za poglądy (nawet dzieci, za poglądy rodziców). Myślałem, że w dzisiejszych czasach nie da się już uzyskać poparcia chwaląc wprost mordowanie ludzi.

A jednak to wypok.

Już mnie tak nie dziwi jakim cudem Hitlerowi udało się przekonać naród.

PS. takie coś się kwalifikuje do zgłoszenia?
  • 13
@fir3fly: nie uogólniajmy, jednak mimo wszystko wierzę, że takie wypowiedzi to, co prawda przerażająco szeroki, ale margines. Na szczęście każdy z tych wpisów w momencie zauważenia przeze mnie miał więcej minusów niż plusów.
@cytoblast: ja mam wrażenie, że przeważa niedowierzanie i ironia z różnych aspektów jego odsiadki :) Ale racja, podziwu też jest sporo, na szczęście z reguły nie dla samej zbrodni.
Niedawno doszedłem do wniosku że to właśnie wykopowa prawica jest tą ciemną stroną


@geomag42: No zobacz, czyli jestem po ciemnej stronie i w akcie schizofrenii atakuję "swoich". Nie, żadne środowisko nie potrzebuje po swojej stronie idiotów. Na wykopie dominuje "prawica" więc i siłą rzeczy debili o poglądach prawicowych będzie więcej.

A z aborcją jest pewnie inaczej.


@Analityk: good point, o tym zapomniałem. Nie jestem pro-life'm, ale późną aborcję rzeczywiście można