Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dzień dziewiętnasty. Tag do obserwowania #greyinmay

Wszedłem w trzeci tydzień naświetlań, a to jest już ten moment w którym skóra i błony śluzowe zaczynają powoli spadać z rowerka. Już zaczynam się czuć momentami jak Harry Potter, gdyż pierwszy raz od operacji powróciły silne bóle blizny pooperacyjnej.

"Kiedyś będę szedł korytarzem. Bez różdżki, acz w szpitalnej todze wyruszę na spotkanie z moją opoką, najpotężniejszą istotą w tym miejscu - profesor prowadzącą oddział radiologii. Będę musiał powiedzieć jej coś bardzo, bardzo ważnego. Coś od czego zależeć będzie między innymi moje życie.
Wychodząc z za rogu zobaczę ją w oddali. Tę jedyną, która może to wszystko zakończyć. Będę wręcz rwał się biegiem do przodu, wymijając kolejne pośrednie postacie na mej drodze, byle jak najszybciej uczepić się jej fartucha.
Ale on będzie już wiedział... On, którego imienia nie wolno wymawiać nie będzie biernym obserwatorem. Sięgnie po znamię, którym mnie oznaczył by wymierzyć mi swoją wolę. Poprzez bliznę, uderzy mnie mocą swojej furii. Potęga jego siły zaleje mój umysł bólem. Ugną mi się nogi, osunę się bezwładnie. Me okulary głucho rozbiją się o korytarzowe gumoleum. Ostatkiem tchu ... krzyknę:

- Pani Profesor!! On powrócił!!

Jej zwrócony na mnie wzrok zadziała na jego potęgę karcąco. On tylko jej prawdziwie się lęka. I odstąpi odemnie. Wróciwszy do siły krzyknę ponownie:

- On powrócił!! Glejak powrócił!!

- Synu, co Ty #!$%@?. We łbie od tego obrzęku ci się już #!$%@?ą króliczki. Biegasz z zawrotami głowy środkiem korytarza to i okulary w drobny mak se przez to rozpieprzyłeś. Skąd masz taką wiedzę, czy ty masz wznowę lub nie, jak rezonansu magnetycznego nikt ci nie zrobił!? #!$%@?, jeszcze trochę i odeślemy cię do czubków..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem dziś stracha że nie załapię się na naświetlania. Serwisowali jedno z urządzeń przez co ambulatoryjni pacjenci zatkali kolejkę. Kolejny dzień byłby w plecy. Na szczęście zabrali mnie przed 18. Uff 9 naświetlenie zgarnięte.
#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby
  • 4
@No_to_dentka

najbardziej w nowotworach boli mnie to, ze przynajmniej w Polsce ludzie boja sie isc do lekarza, bo ,,jeszcze cos wyjdzie", jakby nie rozumieli, ze jesli cos wyjdzie, to bedzie to dodatkowy czas na leczenie tego ,,czegos"

w kazdym badz razie, trzymaj sie. lap pieska z mojej milionowej kolekcji, moze chociaz minimalnie poprawi Ci humor :)
Noroom - @Notodentka 

najbardziej w nowotworach boli mnie to, ze przynajmniej w Pols...

źródło: comment_1623100216kybAd837zO1LZzXYsGuLGO.jpg

Pobierz