Wpis z mikrobloga

#koronawirus Jak oni teraz zrobią 4 falę na jesieni wszystko zamkną to będzie ostra beka xD Ja chyba jednak z tym szczepieniem poczekam sobie do jesieni, bo teraz to chyba łatwiej w lotto wygrać niż być choć potencjalnie narażonym na zarażenie.
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orczysty:

nie


Gdybyś potrafił stwierdzić na jakiej podstawie uważasz, że to mało, to byś to zrobił zamiast bełkotać to samo od iluś tam komentarzy i unikać odpowiedzi na konkretne pytanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ghostface: po prostu niezbyt lotny umysł jak Twój nie potrafi przyznać, że nie zawsze ma rację i zawsze będziesz mi odpisywał, bo nie jesteś zbyt lotny :)

Już miałem do czynienia z takimi umysłami tutaj

Widać zatkało, albo szukasz riposty na taki piękny trolling, ale nie jesteś zbyt lotny, niech kolega Ci napisze

Ale teraz dupka musi piec
  • Odpowiedz
@orczysty: no zajebisty trolling, unikasz odpowiedzi i bełkoczesz dokładnie to samo wyzwisko od iluś tam komentarzy. Nie chce mi się tracić czasu na niedorozwoja, przecież to oczywiste, że nie potrafisz obronić swoich twierdzeń. Musiałbyś mieć chociaż trochę polotu, żeby utrzymać moje zainteresowanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ghostface: brakuje Ci lotności, bo widać że mądrzejszy twój kolega odpowiedź dostał ;)

Możesz się poduczyć od kolegi na jakimś discordzie

Może ma też maśc na ból d--y :D
Widzę niezbyt lotny umysł poświęcił mi cały wieczór
  • Odpowiedz