Wpis z mikrobloga

#koronawirus Jak oni teraz zrobią 4 falę na jesieni wszystko zamkną to będzie ostra beka xD Ja chyba jednak z tym szczepieniem poczekam sobie do jesieni, bo teraz to chyba łatwiej w lotto wygrać niż być choć potencjalnie narażonym na zarażenie.
  • 53
  • Odpowiedz
@Hejtel: Fala pewno będzie, ale wątpię a to, że na taką skalę pozamykają jak teraz, chyba że jakiś super mutant z Dzalalabadu przybędzie i się okaże, ale też watpliwe.
Jestem dobrej myśli :)
  • Odpowiedz
Widzę idziesz linią pewnego doktora "fala na pewno będzie za 3 miesiące, więc już teraz obwinmy niezaszczepionych"


@orczysty: a kto będzie w większości chorował i leżał w szpitalach? podpowiem Ci, że sytuacja będzie podobna jak z innymi wirusami - nawet jak zaszczepiony choruje (a chorują) to hospitalizacje są rzadkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ghostface: niektórzy nie są pewni co do sczepienia, potem wpadają takie kretynyni już wiadomo, że taka osoba na ten moment nie podejmie decyzji, bo usłyszy "SZCZEP SIĘ KURŁA", zamiast z nim porozmawiać

Wasz kochany doktorek zapomniał też o osobach, które nie mogą się szczepić, a już zwala na nich winę.

#!$%@?ę taki autorytet jaki sobie obraliście. Badania na dzieciach czy mogą się szczepić trwało miesiąc, a już będziemy nakluwac organizmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ghostface: Oj pomyliłem się xD zaczęli pod koniec marca testować czy dzieci nie padną xD w Polsce miesiąc temu, bo trzeba skończyć testy zanim będą wakacje

Jesteście takim samym gownem jak foliarze
  • Odpowiedz
Jesteście takim samym gownem jak foliarze


@orczysty: napisał błazen nie mający pojęcia o tym jak przeprowadzane były testy, ale chętnie wymądrzający się w internecie xD Przecież ty się nie różnisz poziomem intelektualnym od foliarza wierzącego w płaską ziemię. Idź się kompromituj gdzie indziej, ciemniaku xD
  • Odpowiedz
@orczysty: pod względem wiedzy na temat szczepionek na pewno jestem lepszy od ciebie, bo ty nie wiesz nic, powtarzasz jakieś debilizmy wyczytane w internecie.

Może ciemnota twojego pokroju powinna zająć się czymś na czym się zna, a nie publicznie wypowiadać się na tematy medyczne xD
  • Odpowiedz
Przecież popierales lockdown, to nie płacz teraz


@szyryfyry1: popierałem i dalej popieram, bo na zachorowanych (a zwłaszcza zgonach) tracimy jeszcze więcej

im gospodarka ma się lepiej, społeczeństwo zdrowsze i umiera później tym lepszy interes dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) (czyli nie pracuję w ZUSie)
  • Odpowiedz