Wpis z mikrobloga

W Białorusi dzień agresji na Polskę świętem narodowym

Stało się. Nowe święto jednosci narodowej w Białorusi zostanie ustanowione na cześć 17 września 1939 roku.

Na stronie prezydenta napisano, że ta data to dzień sprawiedliwości dziejowej, a zjednoczenie pozwoliło przetrwać czas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

https://president.gov.by/ru/events/v-belarusi-uchrezhden-den-narodnogo-edinstva

Można być pewnym, że za tym pójdzie dalsza antypolska propaganda w szkołach i mediach.

#bialorus #neuropa #4konserwy #historia #iiwojnaswiatowa
szurszur - W Białorusi dzień agresji na Polskę świętem narodowym

Stało się. Nowe ś...

źródło: comment_1623076999KIa7iz99KYkscq2ihiPSh0.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@szurszur: białoruskie i także ruskie władze to gorsze niż zwierzęta

to dzień sprawiedliwości dziejowej, a zjednoczenie pozwoliło przetrwać czas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.


Czas wielkiej wojny ojczyźnianej pomogło przetrwać USA i Wielka Brytania, gdybym nie te dwa kraje ruskie z głodu same by siebie pozjadali jak to miało miejsce w Leningradzie.

Związek radziecki przetrwał tylko i wyłącznie dzięki pomocy USA i Brytyjczyków którzy woleli komunistów od eksterminacji żydowskiej.

  • Odpowiedz
@szurszur: W odpowiedzi Belsat powinien być dofinansowany poważnymi pieniędzmi a propolskie kanały na telegramiach i innych socialach spontanicznie zwiększyć zasięgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szurszur: Nawet w ZSRR nie celebrowano tej daty, a i we współczesnej Rosji mądrzejsze jest o niej nie wspomnieć. Pakt Ribbentrop-Mołotow i napaść na Polskę w sojuszu z Hitlerem to nie jest dla rosyjskiej propagandy powód do chluby. Łukaszenka chce ją zapewne celebrować żeby podkreślić przyjaźń i jedność z Rosją oraz wrogość wobec Polski, ale nie wiem czy przypadkiem sam sobie nie strzela w stopę.
  • Odpowiedz
@szurszur: @xniorvox: Łukaszenko liczy na polski skowyt, co da mu dodatkowe paliwo do włażenia w dupę Putinowi (paczaj jaki ze mnie wierny pies, tylko z tobą towarzyszu) za pomocą antypolskiej propagandy plus dodatkowy pretekst do zrzucania winy za obecna sytuację na Białorusi na nas (nasi narodowi socjaliści sympatyzujący z PiS też tak samo prymitywnie działają: jak coś się nie udaje to wina albo "antydemokratycznej opozycji" albo Niemiec albo UE).
  • Odpowiedz
@szurszur: Czarny dzień. Ale wtedy to nie Białorusini świętowali. 18 września na ulicach Białegostoku było święto, młode Żydówki tańczyły śpiewając piosenkę " z sowietem chcę być, z sowietem chcę żyć..."
  • Odpowiedz
@szurszur: Ciekawe dlaczego nie ma tego na głównej z płomieniem? Przecież kiedy na Ukrainie padnie jakiekolwiek wspomnienie banderowców, to serwery aż się palą, a teraz cicho? No, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Wcale mnie to nie dziwi. Na miejscu Łukaszenki zrobiłbym to samo. Finansujemy tych śmiesznych opozycjonistów którzy chcą rewolucji kosztem Polski placimy grubą kasę na Biełsat który również #!$%@? na Łukaszenke. A potem zdziwieni xd
  • Odpowiedz
Na stronie prezydenta napisano, że ta data to dzień sprawiedliwości dziejowej, a zjednoczenie pozwoliło przetrwać czas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.


@szurszur:

A dziś Łukaszenka musi zamykać Białorusinom granice z Polską by mu wszyscy Białorusini nie uciekli do Polski.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: nie leand lease nie było takie duze jak ci sie wydaje choc byl to dobry zasztrzk najlpesze to były konseerwy z jedzebiem bo tego brakowało ropy i czołgów mieli dużo ich moziwości rpodukacyjne 2 krotnie przekraczał 3 rzesze
  • Odpowiedz