Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, stoję przed wyborem Januszexu:

Nr 1 - praca w trybie ciągłym, 7 dni w tygodniu, system 12 h - dniówka - nocka - dwa dni wolne i tak w kółko. Zazwyczaj wypada 14 zmian w miesiącu, 7 dziennych i 7 nocnych. Do zakładu mam 11 km, zarobki 3200 netto.
Nr 2 - praca w trybie 7 dni w tygodniu, ale tylko dniówki i zmiany 8 h. Albo 6-14 albo 13-21, od poniedziałku do niedzieli, dwa dni w tygodniu całkowicie wolne. Zazwyczaj 21 - 23 dni pracujących w miesiącu. Do zakładu mam 12 km, zarobki 3000 netto.

Który system byście wybrali biorąc pod uwagę tylko powyższe warunki?

A który, jeśli dodam, że w każdym miesiącu chciałabym wpleść po 2 - 3 zmiany dwunastogodzinne w gastronomii, w formie dorobienia. W zakładzie nr 1 byłyby to raczej dzień lub noc po nocce (pierwsza doba wolnego), w zakładzie nr 2 jakikolwiek dzień który mam po prostu wolny. Obciążenie pracą w obu zakładach bardzo podobne.

Ślicznie dziękuję za rady!

#pracbaza #praca #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoekspera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bdb680f770ef000bed5341
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania dzień noc 2 dni wolnego to jest dobry układ. Jeżeli praca nie jest taka, że po nocce padasz na ryj to spokojnie sobie ogarniesz drugą lżejszą pracę. Niestety nie każdy weekend masz wolny, ale do tego można się też przyzwyczaić.