Wpis z mikrobloga

@bungoo zobacz czy serio potrzebna Ci ta 7mka :) mi jak wyrwali 6tke to tez chcialem zaraz implant zakladac, ale jak wydobrzalo to stwierdzilem, ze nie przeszkadza mi brak zeba i nie widac nic z zewnatrz :)
  • Odpowiedz
@bin-bash: hmm przeszkadzać to pewnie by nie przeszkadzało, ale górna siódemka jak nie będzie miała podparcia to będzie rosnąć. A Tobie ta przeciwległa 6 nie rośnie?
  • Odpowiedz
@bin-bash: hmm przeszkadzać to pewnie by nie przeszkadzało, ale górna siódemka jak nie będzie miała podparcia to będzie rosnąć. A Tobie ta przeciwległa 6 nie rośnie?


@bungoo: nie, nie mam 6tki juz 2 lata i nie zauwazylem byc roslo, spojrzalem w lustro i wszystko wyglada ok :)
  • Odpowiedz
@affairz: uszkodziła korzeń (najprawdopodobniej), to ta z tych co sobie rosną poziomo ¯\_(ツ)_/¯
w każdym razie zbiera mi się ropa za siódemką.
Jutro ide jeszcze na inną konsultację, może da radę zrobić jakieś czary-mary, żeby nie wyrywać :D
  • Odpowiedz
@affairz: Popsuła to troche skrót myślowy, bo to było w sumie nieistotne do mojego pytania. Jak jesteś ciekaw to napisz na pw, bo po co mam tu wszystkim pisać. A dentystą jestes? :D
  • Odpowiedz