Wpis z mikrobloga

Przecież to jest wręcz symboliczny przykład dyzmokratyczego szkodnictwa. Znakomity przykład co w demokracji trzeba zwalczać i wypalać. Matoły za darmo będą robić dobrze siłom antchińskim? Pogrzebią swój kraj bo tak nienawidzą przeciwników politycznych? W takich krajach jak Węgry wolny Tybet może być ważniejszy od dobrych stosunków z odgrywającymi ogromną i rosnącą rolę na świecie Chińczykami tylko w zakładzie dla psychicznie chorych. Amerykanie napuszczają przeciwko Chinom, ale robią z nimi znakomite biznesy jak nikt inny.
Przyznam, że nie zawiódł mnie entuzjazm wykopków co do tego czystej wody, szalonego kretynizmu.

Chin trzeba się uczyć na wszstkich poziomach. Sinciang czy Tybet to prowincje Chin. Nam nic do tego.
#polityka #chiny #wegry #tybet
Pobierz IdillaMZ - Przecież to jest wręcz symboliczny przykład dyzmokratyczego szkodnictwa. Z...
źródło: comment_1623029022f9x6FwZ8rPlsxy0SY75Dy7.jpg
  • 11
Amerykanie władowali ogromne pieniądze w neokonserwę i liberałów sączących antychińską propagandę. Chcą aby frajerzy za darmo zrezygnowali z nowych możliwości jakie oferuje konkurencyjne mocarstwo. Wiedzą, że jest mnóstwo demokratycznych pasożytów i szkodników, których można robić na moralnym wzmożeniu.
@jkarnic: @IdillaMZ:

Cały dzisiejszy ład oparty na demokracji, prawach człowieka, wolności słowa, itd itp a także prawa pracownicze i wysoki poziom życie jest oparty głównie na USA i trochę na Europie.

Mówisz zatem o:

- masakrze na ludności cywilnej dokonanej przez USA na Wietnamczykach w My Lai ?
- zbombardowaniu Belgradu
- bierność wobec masakry w Srebrenicy i nie powstrzymanie Karadzicia
- zamordowanie Mummara Qaddafiego ?
- bombardowanie Libii
-
- zbombardowaniu Belgradu


@Aik32fr45yd: żeby zablokować ofensywę serbska w Kosowie. Skandal xd napisz jeszcze o bombardowaniu niemieckich miast w czasie II ws

bierność wobec masakry w Srebrenicy i nie powstrzymanie Karadzicia


@Aik32fr45yd: bombardują źle, nic nie robią źle. Leki wzięte? To wygląda na schizofrenie. Gdyby belgrad nie został zbombardowany, miałbyś wiele takich srebenic w kosowie.
Dlaczego Amerykanie nie interweniowali od razu? Bo przed srebrnica nikt nie mówił jaki to krwawy
@jkarnic: Nie odpowiedziałeś mi na masakrę ludności cywilnej w My Lai. Usprawiedliwianie masakry na ludności cywilnej tym, że gdyby nie USA to Wietnam byłby podzielony to czyste sk****syństwo igrania sobie z losem ludźmi bo tak. Czyli de facto potwierdzasz że USA sobie wysrały na prawa człowieka po to tylko żeby skontrolować Wietnam tak ?
A i nie zapominaj o Syrii i rozwaleniu Damaszku xD

usa powinno pogrozić paluszkiem za WTC xdd
masakrę ludności cywilnej w My Lai


@Aik32fr45yd: na wojnie takie rzeczy się zdarzają. Lupaszko i bury mordowali cywilów w czasie wojny, ale nie rozszerzalbym tego na cały naród.

o Syrii i rozwaleniu Damaszku


@Aik32fr45yd: nie zapominam, wprowadzanie demokracji na siłę i liberalizowanie arabskich dyktatur okazało się błędem. Z drugiej strony nie wiem czy jako arab chciałbyś żyć w policyjnym państwie... No ale okazało się błędem. Tak działa zycie, błędów nie
@jkarnic:

na wojnie takie rzeczy się zdarzają. Lupaszko i bury mordowali cywilów w czasie wojny, ale nie rozszerzalbym tego na cały naród

Ja nie mówię że się nie zdarzają - tylko niech nikt nie mówi, że USA opiera swoje działania na prawach człowieka, bo masakra ludności cywilnej nie jest obroną praw człowieka. To zwykła hipokryzja ze strony USA. To tak jakby stwierdzić że Związek Radziecki w 1968 roku bronił Czechosłowację czy
@jkarnic: xDDDD. Nie zrozumiałeś tego co pisałem, ale trudno. Nikt nie mówi o tym co jest lepsze, tylko niech nie stosują retoryki obrony praw człowieka bo sami sobie wytarli nią twarz i tyle. O TO BYŁ CAŁY ZARZUT MÓJ.
@Aik32fr45yd: człowieku, ZSRR dokonywał ludobójstw w sposób zorganizowany. Porównywanie ich do USA, to plucie w ryj ofiarom komunizmu. Mówisz USA nie powinno wycierać sobie prawami człowieka. Jak ma nie wycierać? Spójrz na kraje, gdzie USA wygrało, a gdzie wygrały siły antyUSA. To naprawdę proste. Porównaj sobie jaki totalitaryzm wprowadziło USA we Francji czy Belgii, a jaki sowieci w Czechosłowacji czy na Węgrzech. Masz dwa te same państwa, Korea i Niemcy. Gdzie