Wpis z mikrobloga

Niektórzy są zdania, że wiele osób tu na wykopie (w tym ja xd) nie ma empatii do drugiego człowieka i życzenie knurowi trafienia do DPS to stalinowska mentalność...Powiem krótko-mam #!$%@? w zdanie takich ludzi i już mówię dlaczego.

Ktoś napisał (ale nie chce mi się już tego szukać), że Konon może i jest upierdliwy dla innych, ale tak to jest niegroźny i nie popełnia przestępstw, tylko wykroczenia i nie zasługuje na taki los jak DPS czy ośrodek wypoczynkowy "Choroszcz". Serio? Konon to apodyktyczny, chory psychicznie socjopata wykorzystujący od lat osoby które są wokół niego. Nie potrafi okazywać krzty wdzięczności, zatruwa życie każdemu kto miał z nim styczność (nawet jeżeli dana osoba wiele mu pomagała czy nawet ratowała życie!). Chyba wszyscy śledzący Uniwersum S17 pamiętają jak np. życzył śmierci nowemu właścicielowi jego asterki...Dodatkowo oszust i złodziej. Unika opłacania rachunków jeszcze tym się chwaląc, a jak przychodzi co do czego to "męczennik mode on" i pieniążki od latexów się znajdują na rachuneczki. Nie ma oporów żeby startować z łapami do innych w tym do dzieci (przyp. wizytę u rolnika Bogdana). Co do sąsiadów to naprawdę... Kargul jest jedynym przykładem człowieka, którego nie znam i nawet nie widziałem na oczy a jest mi go szkoda. A i bym zapomniał o znęcaniu się nad zwierzętami, i nałogowym donosicielstwie ;)

Pewnie parę rzeczy przeoczyłem, ale to chyba uświadomi parę osób, że wielki defekatore jednak zasługuje na taki finał. A jak nie to proponuje tym wielkim samarytanom, żeby sobie pojechali do niego narąbać mu drewienka i napalić w piecu. Nie pozdrawiam
#kononowicz #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@JuriBerbutow: to prawda, że większość ludzi tutaj nie ma jakiejkolwiek empatii, ale akurat w przypadku Kononowicza podam ci rękę, już nawet ubezwłasnowolnienie mogłoby załatwić sprawę, moprowiec by bacznie pilnował budżetu grubego a przy okazji skończyłoby się obsiadywanie tych pijaw bielskich
  • Odpowiedz
@JuriBerbutow: Oczywiscie nikt nigdzie nie napisal, ze Konon nie powinien trafic do domu opieki, a po prostu miales ochote napisac ten przydlugi tekst w stylu "otwieram wam oczy i mowie prawde o kononie". A, co do stalinowskich metod wsadzania niewygodnych osob do psychiatrykow, o ktorych pisalo , to mieli oni calkowita racje. Zyjemy w panstwie prawa i powinno obowiazywac wszystkich jednakowo. Inaczej, dzis nagniemy reguly by wsadzic do wariatkowa Konona, a
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Aha mówisz, że prawo powinno obowiązywać wszystkich jednakowo? Szkoda, że w przypadku Knurołaka tak nie jest... Za znęcanie się nad psem-nie odpowiedział (jedynie mu go zabrali), za znęcanie się nad bratem-nie odpowiedział. Mało? Znieważanie i grożenie innym osobom-Zgadnij? Podpowiem ci: Nie odpowiedział. Już nawet nie chce mi się wspominać o umarzaniu mu różnych długów przez organy administracji państwowej. Chcesz to jedź jutro na 8:00 do Białegostoku bronić Konona jak przystało
  • Odpowiedz
@JuriBerbutow: bo nie było żadnych ale to żadnych dowodów na to znęcanie się nad bratem. A TOZ Białystok to #!$%@? sprawę po całości, zabrali psa dopiero jak konon miał ponad mln wyświetleń miesięcznie, wcześniej "nic nie mogli zrobić". I dodatkowo podawali nieprawdę jak info o źle zrośniętej nodze.
Nie podałeś żadnych faktów, tylko życzeniową wizję wydarzeń i emocjonalną ocenę
  • Odpowiedz
@William2290: Prawda jest taka, że gdyby to był inny anonimowy człowiek i miał taki dorobek "osiągnięć" jak Konon to już dawno w mniejszym czy większym stopniu by za to odpowiedział. Z jakiegoś powodu Bęben miał przymykane oko w wielu kwestiach i stał się swoistym pożal się Boże białostockim celebrytą któremu więcej wolno. To, że takie osoby jak on nie znajdują się w odpowiednich ośrodkach lub też nie są ubezwłasnowolnione pokazuje w
  • Odpowiedz
@JuriBerbutow: to że mu ogólnie "więcej wolno" to zgoda,też to zauważyłem. I to wina wszelkich służb, bo prawo nie jest aż tak bezradne na takich ludzi. Każdy z nas miałby już po kliadzesiąt spraw w sądzie poprzedzonych mandatami, za zaśmiecanie, głodzenie psa, blokowanie ulicy itp
  • Odpowiedz