Wpis z mikrobloga

@Medel1n_: tu masz fajna stronkę https://www.reddit.com/r/tressless/?utm_source=amp&utm_medium=&utm_content=post_subreddit
A i błagam nie marnuj swojego czasu "naturalnymi bio sro metodami" bo jeśli zwyczajnie prowadzenie zdrowego trybu życia (brak niedoboru, niski poziom stresu, wysypisnie się, aktywność fizyczna) nie pomaga to żadne gowno zelki z biotyna i czary mary szampony z jakimiś tam olejkami nie pomogą - po prostu idz do lekarza i stosuj się do jego zaleceń. <3
@Medel1n_: ja mam norwooda 5A czyli ostatni etap łysienia "od frontu" a mam 33 lata. Pogodziłem się z tym i ściąłem się ostatnio całkiem na zero, mam dobry kształt czachy. To trochę walka z wiatrakami już by była dla mnie a jeszcze w tle ciężkie pieniądze i jeszcze impotencja? ble
@TypowyZakolak: a może jakiś tatuaz aby przyciemnić te okolice? Ale zupełnie nie wiem czy to by dobrze wyglądało bo jestem babka i nie łysieje :/ albo chociaż inwestycja w dobrej jakości perukę? Dla kobiet te prtuki z włosów ruskich dziewic ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) tak za tysiaczka ponad lecą ale mężczyźni krótkie
@volodia: @Medel1n_: oj panie, w młodości miałam okropny trądzik (cala morda czerwona + naturalnie bardzo delikatna, cienka skora) i wierzyłam w jakies gowno typu naturalna pielęgnacja, koreanska, kosmetyczka i sratata, a jedyne co pomogło to po prostu REGULARNE I CIERPLIWE stosowanie LEKU w postaci maści i bycie bardzo delikatnym dla skóry (bo trądzik nie jest spowodowany przez brud tylko zapalenie ()
@Medel1n_: to dobrze, jak komus cos pomaga nawetjak sie wydaje glupie to wcale to nie jest glupie i wazne ze pomaga, ale mowie jak to bylo w moim przypadku i wlasnie tak moze byc u ciebie z wlosami ze potrzebuja czegos bardziej konkretnego :3