Wpis z mikrobloga

@pierogu: To zależy jak reagujesz na ten podryw. Są takie co biorą garściami, udają, że są singielkami, nawet jak wyznają miłość innemu, dają się zapraszać na spacery sam na sam, czekają aż pozdrywacz będzie podrywał jeszcze bardziej i komplementował. Ot, nic sobie z tego nie robią, że coś tam komuś obiecywały i wyznawały.

A są takie, co spłukują każdy podryw w kiblu, ucinają to szybko, nie bawią się w gierki i
@nowywinternetach no dokładnie
@pierogu to nie sztuka się poskarżyć, trzeba się jeszcze powstrzymać od flirtu. Jeżeli to bardzo świeży związek na którym ci zależy to spław adoratora tak by nie miał wątpliwości i powstrzymaj się przed przechwałkami. Naucz się to robić, będzie okazja to pokażesz w praktyce.
Oglądałaś przyjaciół? Ross miał prawo obawiać się Mike'a? Czy wtedy z Rachel mieli przerwę czy nie? :) Przypomnij sobie te odcinki :pp

@Opportunist chyba że
@pierogu: kobieta z którą się spotykam, jest bardzo atrakcyjna widać jak faceci na nią patrzą, od początku mi mówi o wszystkich którzy ją próbują poderwać, bądź piszą. Na początku byłem trochę zazdrosny, ale teraz wiem że właśnie dzięki temu jej ufam bo o wszystkim mi mówi i często się śmiejemy razem z adoratorów
@pierogu: Moja mi mówi, początkowo chcąc wzbudzić zazdrość u mnie, ale na mnie to nie działa. Sam natomiast nie chwalę się tym, bo po co skoro i tak ucinam jakiekolwiek zaloty różowych, a nie zależy mi na tym, aby moja partnerka była zazdrosna, gdyż i tak ma sporo kompleksów
@xydeN-: Brzucha jeszcze nie mam widocznego nawet, wyglądam jakbym się najadła, a i tak miałam do ubrania spodenki z wysokim stanem, by brzucha nie opalać ( )
@Fifka23: On coś ma z tym, fakt xD
@xydeN-: W przyszłym tygodniu połowa
No i raczej nawet lekarz powiedział, ze jeśli chce się opalać, to tak by brzuch zakrywać, a nie z odsłoniętym siedzieć. Nir wiem czemu, ale kłócić się nie będę