Wpis z mikrobloga

Mieszkam w nieciekawej dzielnicy co skutkuje tym że jestem zmuszona na oglądanie dzień w dzień patologii. Ciężko tutaj znaleźć normalnych ludzi, którzy chociaż pracują lub studiują jest to może 10% mieszkańców tego społeczeństwa.

Wyobraźcie sobie zamknięte getto z jednym wyjazdem na końcu z tego zadupia, tak mniej więcej to wygląda i to tutaj spawnują się ghule, lumpy i inne przepite mordy.
Tutaj piątek i "imprezy" są codziennie, a priorytetem jest osiągnąć 17 lat i zajść w ciążę z pierwszym lepszym łobuzem, a w wieku 20 lat zaniedbać się i wyglądać jak 35 letnie Grażyńsko.

Patrzę na tych ludzi opuchniętych, smętnych i sięgających po swojego boga zwanego wódką (gdy dostaną zasiłek) lub "efke" (gdy już kasę przechlaja) i sobię myślę "to jest to społeczeństwo, które hoduje sobie nasz PIS - łatwy do manipulacji, a taki jest idealny"
Wkurza mnie że to o takich ludzi dbają i nagradzają, za to że są pasożytami. Za to że ich dzieci nigdy nie wyszły poza tą dzielnicę nawet do parku. Dosłownie.
To tylko moje #przemyslenia nikt nie musi czytać
  • 206
patologia rodzi patologię


@sleep_raver: nie cumplu, tak nie mozna. Dzieci sa niewinne, zaczynaja ze stanem zerowym. Czystą karta.
Chlona wzorce i od nich zalezy czy pojda w slady rodzicow czy nie. Nie mozna przekreslac dzieciaka ze wzgledu na pochodzenie, na to, ze ma patologicznych rodzicow.
Duzo jest przypadkow gdzie syn wali z ojcem piwska ale znam tez duzo przypadkow dzieciakow, ktore wybily sie z patologii i wygrali zycie.
Moj ojviec chlał
  • 904
@BillyGugu z jednej strony masz rację - każdy jest kowalem własnego losu, ale z drugiej strony jak ktoś od urodzenia widzi pewne obrazki to chcąc nie chcąc chłonie pewne rzeczy. To chyba nazywa się behawioryzm czy jakoś tak xd w każdym bądź razie osobie z patologicznej rodziny trudniej w dorosłości mieć "normalne" życie, niż dzieciakom, które w tych "normalnych" warunkach się wychowywały.
@SilentMouse_: wiidac młoda mysz, te rejony patologi istnialy przed pis, ta partia również nie przyczynila sie do ich powstania, prawda jest ze, probuja zagospodarowac ten elektorat ale to jak wszyscy wczesniej, bo jest ich dużo. AWS, SLD, samoobrona czy teraz pis dbaja o tą armie patologi, utrzymjac przystepna cene alkoholu, najpierw uzaleznienie, karanie, leczenie i juz masz sebiksa wykletego co uwaza ze, chociaz reke wyciągają.