Wpis z mikrobloga

To jest ciekawe jak na rynku księżniczek sytuacja jest fatalna. Mam fobie społeczną więc #fobiaspoleczna nikt lepiej ode mnie nie zrozumie różowej, zmagającej się z tym zaburzeniem. Mam #depresja więc nikt lepiej ode mnie nie zrozumie różowej z tą chorobą. Jestem dośc dobrym rozmówcą, mam dość dobry zasób słów, do tego potrafie sie bić, i do całkiem niezłej prezencji "wystarczy", żebym schudł. Jednakże nie ma na co liczyć, bo różwe z zaburzeniami opierają swoje ramie na ramieniu silnych samców w sensie zaradnych, chudych, i t d Ten świat hipokryzją. I nawet nikt mnie nie pociesza, nigdy bo na zaburzonego samca się pluje dla odmiany.
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JonBonesBlachowicz: oczywiście że żadna nigdy nie weźmie takiego chorego tylko będzie szukała jak najlepszego a taka z zaburzeniami to tym bardziej będzie szukała zfroweho który ja wyciągnie. My możemy co najwyżej szykować sznur
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze: W sumie, zgadzam się z Toba bardziej niż z zielonym sznurem. Życie w pojedynke dla człowieka odrobine inteligentnego nie jest takie najgorsze bo umie sobie znaleźć rzeczy którego cieszą. Np ja mam zainteresowania pomimo bycia w dole psychicznym itd. itd Masz racje Panie i kebab po browarze, zawsze jest de besta.
  • Odpowiedz
@JonBonesBlachowicz: człowiek ogólnie z olejem w głowie czyli chyba od 90 iq czyli przeciętnej jest w stanie znaleźć sobie pasje, hobby to tak, dodał bym jeszcze że ważne jest uświadomienie sobie że wszystkie relacje od rodzinnych po małżeńskie przez koleżeńskie są naprawdę gówno warte.
  • Odpowiedz
@ziel0ny: więcej uszczerbków na psychice nabawisz się wśród ludzi, poza tym w dzisiejszych czas na każdym kroku są ignoranci, wykrzystujący różne sytuacje by wyjść ponad ciebie, teraz przez postęp techniki i wszystkiego ludzie są w stanie dowiedzieć się o tobie wszystkiego i plotki rozkwitają bardziej, bycie anonimowym jest o wiele ciekawsze bo nie ma na tobie presji, dodatkowo istnieją ludzie którzy są tak zakompleksieni że chcą cię za wszelką cenę zgorszyć
  • Odpowiedz