Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
`Proszę AMW mirku przepuść to. Nie chcę zakładać konta dla jednego pytania. Kiss.~

przejechałem tag #hosting z 3 miesiące w dół.
Nie posiadam konta więc zapytam w ten sposób.

Pytanie brzmi:
small.pl czy seohost ?

Potrzebuję serwera na małą stronę (na początku, zanim się rozwinie [i hope so]).

NIE SPAMUJCIE reklamami. Mówię o tych nickach/firmach z ptaszkiem (widziałem już wystarczająco wasz spam i znam na pamięć te szablony)

Pytanie kieruję do prawdziwych pomocnych mirków.

Ah i domenę od razu można na tym seohost i small kupić?

#programowanie #domena

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bb95b29f68b4000a9c466b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
zobacz hitme, atthost, sohost dosyć ciekawe oferty, szybko działające z niezłą obsługą, domeny są też dosyć tanie, ew. zobacz ovh
  • Odpowiedz
small.pl to chyba budżetowa oferta mydevil.net. Jak na razie nie potrzebujesz mieć super warunków technicznych to bierz, potem najwyżej jeśli strona się rozwinie możesz przenieść. Na seohost można widzę kupić domenę i ceny mają w porządku. Nie wiem co wymagasz tak naprawdę, więc nie wiadomo co polecić. Ale spróbować możesz obie, to nie firmy-krzaki z tego co wiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z seohost.pl korzystam od ponad dwóch lat i nie narzekam. Hosting jest oparty na dyskach SSD NVMe + LiteSpeed. Rejestracja domeny .pl: 12,16 zł, odnowienie po roku: 49,45 zł. Taniej raczej nie znajdziesz.
  • Odpowiedz