Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volgin: co sie #!$%@? z tymi cenami kart xDDD

@Voltix: popyt znacznie przewyzsza podaz. Jak komus sie uda kupic po cenie sklepowej, to potem opycha na ebayu za 2-3x tyle. Ale zeby nawet 1660 chodzilo w takiej cenie, to juz przegiecie. Za 2060 super dalem cos kolo tego... 1.5 roku temu
@adamsowaanon: Tez mozesz sie przed susza najesc i nie przeplacac pozniej za jedzenie... Co Ci po kupnie czegos kilka lat temu, jak technolgia idzie do przodu i i tak potrzebujesz nowszego/lepszego.
@Voltix: kupiłem sprzęt elektroniczny, rower i akcesoria na siłownię w 2017 i wszystko śmiga aż miło, komputer wymieniam raz na 10 lat i jest to aż za często a wszystko działa najpierw na ultra a na końcu 10 lat na średnich ustawieniach,
Przecież wiadomo już od dawna że kryzysy przychodzą co około 10 lat więc nie wiem czemu większość jest zdziwiona.
@Voltix: w sensie na telefonie? Staram się kupować flagowy model a że ma 3-5 lat w niczym mi nie przeszkadza, dla moich potrzeb to aż za dużo,

Co do kompa to serio 10 letni komputer sam składany daje radę na średnich obsłużyć najnowsze gry
@adamsowaanon: z tego co mowisz, to masz 5-9 letni telefon, a to juz dobrze nie wyglada, bo nawet iphone 9 letni jest ciezko uzywac.

10 letni komp nie ogarnie nowych gier na srednich, chyba, ze jakies z gorsza grafika. 10 lat temu miales pierwsza generacje i5 i grafike jakas max 1g ram iak nie mniej.