Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej

Pytanie do starszych ludzi. Spotykam się od pewnego czasu z kobietą, 30l, miała brak doświadczeń w relacjach ze względu na niską samoocenę jak twierdzi i wszystkich chętnych najczęściej ucinała na dzień dobry. Jezeli chodzi o "zaliczanie baz" to idzie bardzo kiepsko, pytanie do różowych bardziej które miały w życiu późniejsza inicjację. Nie sądzicie że to jest dziwne? Mogę zrozumieć wiele rzeczy ale jednak, libido, popęd, nie daje popalić tak że w końcu mimo wszystko się ryzykuje i bierze jakiegoś chlopa?

Zastanawiam się czy ma to rację bytu, często trafiałem na kobiety które na drugiej randce chciały teges śmeges a tu nie wiem ile czasu trzeba by.. oczywiście nie chodzi o to by doszło do czegoś na już tylko pytam o dalsze życie. jak takie coś widzicie? Zaznaczam że libido mam średnie.

Któraś z mirabelek miała podobne przygody, późna inicjację a potem jak się sprawy kształtowały?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bb5f099f68b4000a9c4605
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tu serio może być bardzo różnie i sama późna inicjacja to tylko jeden z czynników. Niska samoocena może sprawiać, że ona sama czuje do siebie jakiś rodzaj wstrętu i to przekłada na partnera - nie wierzy, że partner może ją widzieć inaczej, niż ona sama. A to skutecznie może hamować popęd, a nawet jeśli nie, to może być to silniejsze niż chęć bliskosci, bo tam gdzies z tylu glowy moze
  • Odpowiedz
Jej niska samoocena ma jakieś podłoże psychologiczne raczej. Tak, jak piszą inni: rozmowa, ale bez naciskania,metoda małych kroczków.
Ogólnie jeśli Ci na niej zależy to daj jej czas. Jeśli przez tyle czasu nie była w relacji żadnej (nie mam na myśli seksu) to może być jej trudno i po prostu potrzebuje więcej czasu na otwarcie się.
A jak ona reaguje na kontakt fizyczny typu dotknięcie dłonią i dłoń, przytulenie, pocałunek?
U mnie
  • Odpowiedz
OP: @gra_swiatlem @Stealth: @jmuhha: @iEarth: @Kalafior_Krzys_2: @ailatann: @gra_swiatlem:

Kobieta pracuje z terapeutą, pocałunki, bliskość trzymanie za rękę normalnie reaguje, choć z całowaniem też chwilę musiałem zaczekać.

Sam jestem po terapii x lat temu i dobrze wiem że zerowa samoocena może skutecznie sprawić że blokujesz się poznać, wejść w związek, sam ucinasz zanim się coś zacznie.

Nie mam więcej info, po prostu chciałem poznać Wasze zdanie,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no ja jestem takim typem co bardzo wolno zalicza bazy. Chyba właśnie przez to miałam cieżko na tinderze i faceci po 4-5 tandkach znikali :D
Ale poznałam męża i z nim się pocałowaliśmy pierwszy raz jakoś po miesiącu randkowania a sex był dopiero po 3 miesiącach.
Ja po prostu nie umiem zbytnio flirtować i nie mam z dużej ufności do obcych ludzi.

Najlepiej z nią pogadaj i zapytaj się z
  • Odpowiedz