Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 6 latach związku, zdradziła mnie narzeczona. Miałem ostatnio ciężki okres i sporo jest przykrości zrobiłem po czym wyprowadziła się do matki.... Mieliśmy dać sobie czas itd... A ona...

Ja ją strasznie kocham nawet mimo tego co zrobiła. Jestem tak #!$%@?, że w nocy śpię 2h potem się budze i nie śpię przez kilka godzin i później śpię kolejne max 2h.

W dzień leżę w łóżku i nie mam siły nawet iść do kibla. Jem max jeden posiłek dziennie, wczoraj zjadłem jedną kanapkę z almette przez cały dzień. Dzisiaj nawet chleba nie mam... Pale kilka pączek papierosów dziennie.

Bardzo bym chciał żeby było jeszcze kiedyś tak jak np. Kilka miesięcy temu.

Nie mam kontaktu z żadnymi ludźmi bo wszyscy znajomi byli wspólni i nie mam siły z nimi się kontaktować.

Czy w #krakow jest dobry psycholog który mi pomoże? CO JA MAM ROBIĆ?

MAM DOŚĆ, POMOCY!

#psycholog #zwiazki #rozowepaski #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bb3f869f68b4000a9c45df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Po 6 latach związku, zdradziła mnie...

źródło: comment_1622899043FeCGsVNZ7LFymoWBxCrYbA.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsza rzecz w takim przypadku to psychiatra niech Ci dobierze odpowiednie piguły. Zanim zaczną działać może minąć trochę czasu. Psycholog też jest dobry do pogadania, najlepiej jakiś facet i to wiekowy (chodzi o jego doświadczenie życiowe). Następnie musisz podnieść sobie poziom endorfin, najtrudniejsze będzie zebranie się w sobie i rozpoczęcie jakiś ćwiczeń, idź na siłownię. Uświadom sobie, że to nie Twoja wina tylko jej, nie pisz do niej nie nawiązuj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze idź najpierw do psychologa, on oceni Twój stan i ewentualnie wyśle Cię po leki do psychiatry. Musisz pogadać z profesjonalistą. Psychologa możesz nawet na znanylekarz.pl obczaić. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania 6 lat związku nie dziw się, że wreszcie przejrzała na oczy skoro po takim czasie potrafiłeś być dla niej co najmniej nie miły. Sorry to miał być związek jeżeli ty mając problemy dowalasz swojej narzeczonej zamiast korzystać ze wsparcia ? Co masz robić ? Zacisnąć zęby i pięści i walczyć o lepsze jutro, facetem jesteś a nie jęcząca pipką.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na to pytanie już sam sobie odpowiedz. Jeśli ta sytuacja ma na Ciebie duży wpływ i znacząco utrudnia życie to nie zastanawiaj się. Dostaniesz tabsy, pewnie jakieś SSRI, które zaczną działać po dwóch - trzech tygodniach, choć już sam efekt placebo może znacząco poprawić Twoją sytuację, plus pewnie coś na sen co zacznie działać od razu. Nie masz czego obawiać, w tych czasach leki są całkiem normalne.

Psycholog pozwoli Ci
  • Odpowiedz
NaćpanaŻona: rozumiem Cię i wiem co czujesz. Nie tylko Ty przeżywasz teraz ten koszmar. Właśnie rzucił mnie chłopak i też nie mogę się pozbierać, nie mogę uwierzyć, nie potrafię sobie wyobrazić przyszłości bez niego. Gdybyś chciał się wygadać czy potrzebował rozmowy (realnej lub wirtualnej) to pisz muffinsky92@gmail.com.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Straszna historia, trzymaj się.
Sam jestem beznadziejnie zakochany, z minimum szans na powodzenie.

Jeśli nie masz sił na psychiatrę to wykrzesaj w sobie choć odrobinę na psychologa online, zawsze to jakiś początek. Ale psychiatra musowo, z czasem. Nie poddaj się, przepracuj to, zrób to dla nas
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Łączę się w bólu.
Po wielu latach związku, partnerka ucięła kontakt jak maczetą i jestem w bardzo podobnym stanie: "nie mogę się pozbierać, nie mogę uwierzyć, nie potrafię sobie wyobrazić przyszłości bez nie(j)"...
  • Odpowiedz