Wpis z mikrobloga

@orzeszkiziemne: Wiedźmina przeszedłem jako jedną z pierwszych gier na ps4 (mam konsolę od 2017 roku). Teraz chciałem do niej wrócić i przejść jeszcze raz i powiem, że raczej nie ciągnie mnie aby włączać dla niej ps. Po wielu AAA które w międzyczasie ograłem W3 dosyć mocno się postarzał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: system walki zawsze byl slaby.


@Vigorowicz: zawsze mnie zastanawia co jest złego w systemie walki, bo często widzę narzekanie na niego. Dla mnie on był spoko - wszystko bardzo rozwinięte, wiele mieczy z różnymi bonusami - jedne zamrażają, inne podpalają, inne otrują, ogłusza, spowodują krwawienie itp. Itd, znaki z wieloma alternatywnymi trybami, dziesiątki mikstrur, olejów i odwarów, rozbudowane drzewka ulepszeń postaci i jego mocy. Praktycznie można przejść 4-5 razy
  • Odpowiedz
Od razu mówię, ze nie jestem koneserem RPG więc nie mam porównania do innych gier ale mi się przyjemnie grało i nie uważam tego za słaby system, a co najwyżej przeciętny.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Ktoś kiedyś napisał, że słaby system walki, wykopki podłapały i powtarzają jak mantrę. Prawda jest taka, że to jest jeden z najbardziej rozbudowanych systemów walki w grach. Miecze, znaki, petardy, eliksiry, kusze, ulepszenia mieczy, znaki runiczne, glify do zbroi, mnóstwo opcji doboru ekwipunku i stylu walki.

Taki na przykład Batman(trylogia Arkham) chwalony przez prawie wszystkich za system walki, ma znacznie mniej opcji wyboru w walce niż Wiedźmin 3 czy nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuxEtClamabunt: też nie rozumiem. W stosunku do czego słaby? Do Assassin's? Do Kingdom Deliverance? Do ADOM? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie sprawia frajdę i mam #!$%@? na ekspertów
  • Odpowiedz