Wpis z mikrobloga

I jeszcze średnia hawajska do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy hasła reklamowe twojej partii piszę grubas Walaszek

Populiści z partii z rakiem w nazwie zapomnieli wspomnieć, że ludzie w Polsce muszą tyrać jak szaleni z powodu galopującego poziomu opodatkowania, do którego sami czynnie przykładają rękę.

#bekazlewactwa #razem #konfederacja #antykapitalizm #heheszki #polityka
amantadeusz - I jeszcze średnia hawajska do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy hasła reklamowe...

źródło: comment_1622853713q9HfQEDf6M2t0HhcJgNIRt.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@amantadeusz: budowlanka. Sklepy (dildl jakby miał zrobić 7h dzień pracy to ceny winduje jak podupcony, pieronka to samo). Transport, szczególnie ten duży (9h to tam norma i już to widzę jak logistyki Janusze się na to zgodzą, żeby kierowcy jeździli 7h na międzynarodówce XD. Musiałby 3 do pakietu jeździć). Drogowcy. PKP. No dużo tego, napisałem z pamięci co mi na szybko przyszło.
  • Odpowiedz
  • 13
@amantadeusz no i chyba pierwszy raz w zyciu zgodze sie z ha tfu Lewica XD w Polsce jest kult roboty i #!$%@?. Chcesz zarobic wiecej? #!$%@? wiecej. Nikt nie slyszal o efektywnosci pracy, wypoczynku i odpoczynku. Zaczalem to troche stosowac w swojej robocie. Dzieki byciu na kontrakcie sam zarzadzam czasem poswieconym na zlecenie. Kiedys robilem szybko, przez co popelnialem bledy i robilem niedokladnie. Dzis poswiecam wiecej czasu na zlecenie, ale dzieki
  • Odpowiedz
dildl jakby miał zrobić 7h dzień pracy to ceny winduje jak podupcony, pieronka to samo


@buczubuczu: Nigdy w życiu. Tam standardowo zatrudnia się na 3/4 etatu za kasę większą niż minimalna, więc po wprowadzeniu takiej zmiany zatrudnialiby na np. 4/5 etatu za te same pieniądze.
  • Odpowiedz
7h to trochę niefortunna liczba bo kiepsko się dzieli i kiepsko się przez nią dzieli. 3x8h daje 24, więc można tak planować obsadę całodzienną, gdyby ktoś chciał wprowadzić 7-godzinne szychty w fabryce, to pracownicy musieliby się pół roku uczyć kalendarza obsad.
Gdyby, a to byłoby chyba korzystniejsze, podejść do tego tak że chodzi o zmniejszenie tygodniowego/miesięcznego czasu pracy, to ta redukcja o godzinę dziennie daje 5h w tygodniu albo ~20h w miesiącu
  • Odpowiedz
  • 3
Ale akurat 7 godzinny dzien pracy to spoko pomysl i popieram go rowniez jako libek.


@loczyn: a 6 godzin?

@yaah Ja bym wołam 6. Łatwiej dobę podzielić. No i 6 wydaje się bardziej optymalne pod względem wydajności pracy.
  • Odpowiedz
@yaah: @Variv:
W sumie nawet lepiej bo latwiej dzielic.
Niektorych moze to bawic, ale w takiej sytuacji wcale nie oznaczaloby ze pracownicy zarabialiby... mniej.
  • Odpowiedz
@Dymass: @ZimnyLech90: rozumiem, że Polska stoi nowoczesnymi technologiami że możemy sobie pozwolić na 7 godziny dzień pracy? Że zysk firmy nie zależy od wolumenu wyprodukowanych towarów i obsłużonych klientów?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cymes z Toba tez sie zgodze. Nie stac nas na dobrobyt. Nie stac nas na 7h dzien pracy i wczesniejsze emerytury, choc same pomysly sa dobre :)
  • Odpowiedz