Wpis z mikrobloga

Jeśli nie imprezujecie dzisiaj i nie ma macie nic lepszego do roboty, to zapraszam na wspólne oglądanie tego kultowego hejtparku którego nigdy nie widziałem a samemu nie chce mi się oglądać, więc będę to robić na streamie. Czuję się samotny w tej Szkocji :P
Start o 23:00
Tutaj link do streama: https://www.twitch.tv/piter91r

P.S Miałem dziś szczepienie więc jak zacznę umierać to na wizji więc macie możliwość niezapomnianych wrażeń
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stream #twitch #hejtpark #kanalsportowy #najman #pokazmorde
piter91r - Jeśli nie imprezujecie dzisiaj i nie ma macie nic lepszego do roboty, to z...

źródło: comment_1622839465h4a8EHYpM6A1RwW5SQzpll.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oscarus: Tak i to bardzo często a to dlatego, że mogą skonfrontować swoje myśli z inną osobą i zobaczyć jej reakcje a różne wydarzenia przedstawiane w filmie. Również istotne jest to, że podczas oryginalnego streama twoja opinia zniknie pod naporem paru tysięcy innych a na niszowym restreamie przynajmniej można zostać wysłuchanym :D
  • Odpowiedz
@Cryptograph: Już jakiś czas temu wróciłem trochę do streamowania. Głównie tylko Risena, ale nie spamuję tą informacją na wykopie tylko wychodzę z założenia, że jak ktoś będzie chciał to sobie sam odpali. Jednak z wczorajszym streamem był wyjątek bo to przecież hejtark Najmana, głupio samemu oglądać :D
  • Odpowiedz
@Cryptograph: Wtedy miałem dużo czasu, później pojawiła się praca więc chęci odeszły a teraz pracuję znów na pół etatu więc jak mam chwilę to chętnie odpalam stream. A co do Voolta to jest tu wraz z dziewczyną od 7 miesięcy i w skrócie, nie podoba mu się Glasgow, ba! brzydzi go więc kupił już bilet powrotny do Polski i wracają na początku lipca.
  • Odpowiedz