Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od małego jestem skinny fat, chodzę na siłownie jakiś czas, ale nie umiem się tego pozbyć.
Teraz zrobiłem masę przez siedzenie na chacie podczas kwarantanny i będę chciał zrzucić ten tłuszcz, zwłaszcza z brzucha bo nogi i rączki mam chudziutkie
Powinienem brać spalacz tłuszczu oprócz zejścia na ujemny bilans kaloryczny?
#silownia #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ba052d9f68b4000a9c44bb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ujemni bilans kaloryczny + trening siłowy, nie ma magicznego sposobu na tłuszcz niż to

do tego prawidłowy rozkład makroskładników, dużo białka (1.5 - 2g /kg masy ciała), odpowiednie nawodnienie 3l wody dziennie i lecisz, tak, żeby spadało 0.5 - 1kg/tydzień

najpierw sam się rusz bez żadnych spalaczy, dopiero jak już wypłaszczy ci się brzuch to pod koniec redukcji możesz brać kofeinę,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i tak i nie, generalnie dużo nie zrobisz bo będąc na redukcji, szczególnie na pierwszej w życiu z dużego fatu, choćby skały srały to poza tłuszczem też stracisz trochę mięśni, trening siłowy to impuls, który to tylko minimalizuje

niemniej jak zrzucisz tłuszcz to w niektórych miejscach, tam gdzie masz go najmniej, mogą pojawić się jakieś kształty, mi np. po zrzuceniu łącznie 14kg fajnie zarysowały się mięśnie na obręczy barkowej
  • Odpowiedz