Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem jak ktoś na wykopie miał dodane ogłoszenie Peugeota 308 albo 508 niby bezwypadkowego. Jako że tata szuka auta to też postanowiłem mu pomóc i sprawdzić. Ktoś chce kupić auto BEZWYPADKOWE? Więcej zdjęć w komentarzu. Numer VIN źle podany, ale zdobyłem prawidłowy, ostatnia literka to 6 zamiast 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogłoszenie
#motoryzacja #kupnosamochodu #mirekhandlarz #autodna #samochody
Pobierz Wszystko-zajete-omg - Ostatnio widziałem jak ktoś na wykopie miał dodane ogłoszenie P...
źródło: comment_1622820542EjKkPjXGjoZmABUsLOncLR.jpg
  • 17
@tomek_drobek: AutoDNA
Ostatnio widziałem jak ktoś na wykopie miał dodane ogłoszenie Peugeota 308 albo 508 niby bezwypadkowego i też tak doszedł, że auto było bite. Pierwsze co sprawdziłem to w CEPiKU i już tam było zaznaczone w danych zagranicznych. CARFAX pokazał w CEPiKU, że "Nie odnotowano uszkodzenia pojazdu", więc kupiłem raport na AUTODNA, które pokazało szkodę.
Pobierz Wszystko-zajete-omg - @tomek_drobek: AutoDNA 
Ostatnio widziałem jak ktoś na wykopie...
źródło: comment_1622821467W70sVGPVpT97jEdgOXzK81.jpg
@tomek_drobek Kwoty małe. Jak się wstrzymasz do poniedziałku to zobaczę co będę miał w bazie. Ale jak kwoty się potwierdza i będą takie małe to też nie będę miał pewnie zdjęć.
@piwakk: Dzieki bardzo raz jeszcze. Dodalem osobny wpis na mirko, moze ktos bedzie mial dostep dzisiaj/jutro zeby ogarnac to w weekend (w tygodniu chroniczny brak czasu na takie tematy). Wlasnie zastanawiaja mnie te kwoty bo te 2k tomoze byc zwykle zasyrowanie, ale 4k to juz czyba cale drzwi wymieniane?
@tomek_drobek No 4k to mogą być drzwi. Ale to żaden problem. Ewentualnie możesz obejrzeć auto jak pisałeś i dasz znać w poniedziałek jak będzie auto ok. Ja już wtedy sprawdzę.