Wpis z mikrobloga

Wywaliłem ten czarny dzinks bo się grzał i pompa przestawała pracować. Po mojemu wychodzi, że fabryka po prostu często daje za dużo elementów, które są niepotrzebne - brak optymalizacji lub chęć zysku i wciskania klientowi rzeczy których nie potrzebuje ale musi za nie zapłacić. Pewnie większości z was zdążyło się coś kiedyś naprawiać i po złożeniu z powrotem do kupy zostały wam niepotrzebne śrubki więc wiecie o co chodzi. #elektryka
FejsFak - Wywaliłem ten czarny dzinks bo się grzał i pompa przestawała pracować. Po m...

źródło: comment_1622814915zYJ4OUJZCF3KAPRFyQYOFe.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@FejsFak: @Neaopoliti: to jest wyłącznik termiczny zwany termikiem. Powinieneś go wymienić na nowy i jeżeli problem będzie się powtarzał znaczy, że problem leży w samej pompie. I nie jest to wciskanie klientowi niepotrzebnych elementów tylko prawidłowe zabezpieczenie urządzenia przed przeciążeniem.
  • Odpowiedz
@FejsFak: To już chociaż nazwij ten "czarny dzynks". Zapewne jest to termik który zabezpiecza pompę. Równie dobrze możesz mieć pretensje do elektryka że do gniazdka w pokoju położył Ci 3x2,5 zamiast 2x0,75, ładowarka i komp by działały więc po co przepłacać...?
  • Odpowiedz