Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@United: w sumie racja z tym ze prosto, wladujesz się do czołga i cała rundę mozna bez spawna kosić.

Ja tam tęsknię za Batkiem V takim, jakim był na premierę (poza bugami ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Był po prostu idealny, zero 'oznaczania' na mapie, doskonały ttk, świetny feeling broni (chociaż balans leżał i większość grała z 3 karabinami na krzyż). Niestety, większości graczy odpowiada bardziej casualowy gameplay.
@dthprf: No jeśli chodzi o sam gameplay to bf5 to najlepsza część serii (no ale wiadomo że jeśli chodzi o część wizualną to gra jest totalną #!$%@?ą i nie chodzi o grafikę ofc tylko o cały design). Bardzo mi się podoba balans pojazdów który jest milard razy lepszy niż np w takiej 4 gdzie samoloty i czołgi miały automatyczną odnowę hp XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@United: ja ogólnie jestem fanem Bf'ów od 1942. Każdy dla mnie miał w sobie coś ciekawego,
ale moim zdaniem seria robi się coraz bardziej fortnite'owa, z wydania na wydanie.

I co gorsza (dla mnie), im bardziej fortnajtowa tym wiecej graczy. Widać to dobrze w porównaniu dynamiki poruszania się po mapach:

- w bf3 trzeba się było dobrze zastanowić którędy się przebić,

- bf4: można było na farta zrobić rambo run, ale