Wpis z mikrobloga

@jarezz: Parę lat temu pracowałem na dużych budowach, heh podobnych tematów to bym dziennie po kilka miał do wrzucenia :-D Chłopy co odbierają paletę z workami (1200kg) od żurawia stojąc pod nią, chłopy co na wysokości szalunki rozbierają, mają szelki założone, ale do niczego nie przypięte, drabiny na rusztowaniach, ludzie pracujący na balkonach bez barierek, stojący na paczkach ze styropianem i wieele wiele innych :-D
  • Odpowiedz
@jarezz powiedz mi co za gaz w fioletowej ? Pracuję jako spawacz i z technicznych mamy tylko tlen , acytylen, mix i argon. Fioletowej nigdy na oczy nie widziałem
  • Odpowiedz
@jarezz tylko w koszu w pozycji pionowej? I kosz na mieć atestowane zawiesia. Mogę się dołączyć do tagu? Wysyłalbym Ci zdjęcia z budowy na której ja pracuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jarezz: No ja właśnie w mieszkaniówce pracowałem, więksi deweloperzy od biurowców (Echo, Skanska, Warbud) mają behapowca cały czas na budowie i sadzi takie kary, że wszyscy są obsrani, a w mieszkaniówce często jest tak, że behapowiec przyjeżdża raz w tygodniu, wszyscy wiedzą w jaki dzień i wtedy wszystko jest cacy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz