Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co zrobią Polacy jak się dowiedzą, że ich dziecko jest homo sapiens, ich samochody podlegają homologacji, a serki które kupują są homogenizowane? Hmmm...
No i dlaczego Polska jest krajem pełnych kolorów?! Przecież Polska musi być tylko BIAŁA!
Czy już jesteśmy świadkami homo-propagandy? Hmm...
Jak nie tęczowe torebki to teraz to?! Dlaczego mniejszość heteroseksualna jest w Polsce tak dyskryminowana?!?! Czy Wam elgiebetowcy nie jest wstyd? xD

#teczowepaski #polska #bekazpodludzi #ironia #zart #sarkazm #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazdiscopolo #propagandalgbt #lgbt
Xing77 - Zastanawia mnie co zrobią Polacy jak się dowiedzą, że ich dziecko jest homo ...

źródło: comment_1622790772uA5o2Zy99pmS1H2G4RjjNL.jpg

Pobierz
  • 4
@Xing77: Z racji wykonywanego zawodu jakiś czas temu zaplątałem się na produkcji dość sporego zakładu i podslyszalem z jakiegoś katolickiego pisowskiego radyjka czy czegoś że w polsce przesladuje sie katolików. Jak jebłem śmiechem to 2/3 spojrzała na mnie jak na zdrajcę wloszczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten kraj nie ma przyszłości. Kto młody powiedzmy jeszcze do 40stki uczyć się angielskiego, niemieckiego i spieprzać stąd czym prędzej.