Wpis z mikrobloga

@bird71: żaden top artysta tam nie siądzie bo to wstyd dla nich prosić i jeszcze swoje wymogi publicznie omawiać. Poza tym top artyści zarabiają kupę kasy wiec wychodzi, że to nie dla nich. Okazuje się tez, że mainstreamowi artyści są vhuja warci. Wiec w skrócie kasy nie powinien dostać nikt.
  • Odpowiedz
@psycha: 3 lata temu spotkalem go przypadkiem i przegadalismy cala noc. Byl bardzo inteligentny i ciekawie gadal. Az sobie obejrze tej hejpark zeby zobaczyc co sie z nim porobilo.
  • Odpowiedz
@squ6d: no to k---a jak nie siadzie TOP , to powinien wystapic ktos kto mądrze odpowie na wszystkie pytania stawiane od stanowskiego. Dajcie prezesa ZAIKSU , dajcie innego prezesa , i innego.
Według mnie ( i tutaj krzysiu jak mnie czytasz ) to zrób F2F OPŁATA , czyli postawcie wysokiej rangi kogoś z rejonów ZAIKS ( nie żadnego jasia k---a , ani Sidneja co ma powiedziałem jeden kawałek ) vs
  • Odpowiedz
@bird71: ale Podsiadło kosi hajs bo coś sobą reprezentuje i swoją twórczością.
Ten zjeb w okularach ma może dwie piosenki, które czasem gdzieś ktoś puści.
Prawdziwi artyści nie muszą się prosić o nic.
  • Odpowiedz
@psycha: tak jak mówił Stanowski - nie usłyszałem żadnego sensownego argumentu za opłatą reprograficzną, jedynie hejt na producentów telewizorów xD kapitalizm xD i zły świat, który nie chce słuchać słabych artystów
  • Odpowiedz
@siadaj_Kulson: Chłopie, sam nie jestem za tą opłatą, ale to jest p---------e. T. Love, te dwa viralowe kawałki to duży sukces muzyczny mimo że nie moje klimaty. Do tego produkcja płyty Pezeta, która odniosła duży sukces.
  • Odpowiedz
@haakenn: już nie pamiętam jak to bylo bo to sporo lat temu - jak nagrywali wspólnie płytę- pogoogluj to znajdziesz. Potem przy premierze zaczęły wychodzić smrody że z Sidneyem są ciągle jakies problem, jesli mnie pamięć nie myli do poszlo tez o kasę.
  • Odpowiedz