Wpis z mikrobloga

A czemu osoby wierzące mają mieć dodatkowe wolne? Jakiś przywilej katoli?


@Iudex: A czemu osoby wierzące miałyby go nie mieć? Święta kościelne mogą być dla kogoś tak samo ważne jak święta narodowe. A jeśli ktoś nie wierzy to czemu miałby mieć korzyści z tytułu praktyk religijnych. Do pracy i nie narzekać. Wy to byście chcieli zabrać jakiekolwiek prawa katolikom, ale zostawić takie przywileje, które wam najbardziej odpowiadają bo są wygodne XD
@Ishvarta: To święta narodowe również powinny być obłożone takim wyborem. Ja ich w żaden sposób nie świętuje, nie manifestuje, nie biorę udziału w pochodach. Patriotą nie jestem i równie dobrze mógłbym iść do pracy w ten dzień. Jak ktoś chce świętować to niech sobie również weźmie wolne.
@Ishvarta:

korzyści z tytułu praktyk religijnych ()


No, a czemu mają być korzyści zabrane, a na ich miejsce wsadzone niekorzystne warunki? Jak już to równo i sprawiedliwie dla każdego, a nie tylko katolików bić, pluć na nich i podsycać nienawiść w komentarzach.

Ciągle wam mało... Zabraliście cholerne niedziele handlowe w imię swoich wymysłów :(


No i po co generalizujesz? Ja zabrałem? To nie moja decyzja i najchętniej
@Iudex: ale święta to wy szanujcie. To są dni gdy godziny pracy liczą mi się podwójnie więc zleceniówki i własne działalności dupa cicho xD
I rzeczywiście najlepiej by było gdyby normalnie ludzie mogli nimi swobodnie dysponować a ociemniałe robaki tylko wtedy gdy im proboszcz pozwoli.


@StefanEm: No i jaki cel ma ten komentarz? Ani nie wprowadza nic ciekawego do dyskusji a jedynie pokazuje, że jesteś niekulturalny, nietolerancyjny burak ¯\_(ツ)_/¯