Wpis z mikrobloga

@xPaulinaD: Warto bo 2 dzieje się przed jedynką. Kolejność grania jest dowolna. Można nawet samą 2 przejść ale ciężko będzie nie móc poznać dalszych wydarzeń w jedynce.
  • Odpowiedz
@xPaulinaD: Zdecydowanie, pozniej mozesz ograc RDR we wstecznej. Jak na tak stara gre wyglada naprawde niezle, jedynie mechanika sie zestarzala ale fabula i postacie sa naprawde dobre
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xPaulinaD: @Medonix: nie, nie jest dowolna. Gdyby taka była kolejność jaką przewidzieli twórcy to właśnie w takiej kolejności powstałyby gry. Co prawda w przypadku RDR jeszcze da się grać w ten sposób ale gracz który nie zna jedynki nie doceni wszystkiego w pełni
  • Odpowiedz
@Zales360 twórcy nie mieli jak kontynuować rdr1 więc doszyli prequel. Zrobili to umiejętnie nie powiem a historia wyszła im ganialna, jednak każdy kto grał w obydwie gry zdaje sobie sprawę, że prequel nigdy nie był w planie.

Fajnie sobie grać w dwójkę wiedząc, jak dana postać skończy i zastanawiając się jak do tego dojedzie, ale równie fajnie gra się tego nie wiedząc. Takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
@xPaulinaD: Graj w RDR2, po Wiedźminie docenisz jazde konną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiedźmin był super, ale jednak poziom dopieszczenia RDR2 bije go na głowę. Nie daj się zniechęcić wolnym tempem gry, nią się trzeba delektować. Jak nie chcesz grac w jedynkę to chociaż ogarnij na yt o czym była, bo fajnie odkrywać tło tych bohaterów.
  • Odpowiedz
@Medonix: rdr2 to jakas sztampa a nie genialna historia, no #!$%@? prosze cie. co tam jest genialnego bo moze ja za glupi na to jestem. napisz w spojlerze zeby nie psuc innym zabawy.
  • Odpowiedz
@nobrain Jezu nie będę na jakimś portalu ludzi przekonywał xD,to jest moja subiektywna opinia a już się dwie osoby przyczepiły, wiele elementów historii mi się podobało a przede wszystkim postacie.

Dla mnie gra jest w top 2 wszechczasów zaraz koło wiedźmina 3. Czy ktoś uważa podobnie czy nie to już jego sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: A jak na się RDR1 do 2? Duży przeskok jakościowy? Sam dwójkę ogrywam już drugi raz i myślę, żeby zagrać w jedynkę ale gdzieś podświadomie boję się, że będzie sporo słabsza i się rozczaruje.
  • Odpowiedz