Wpis z mikrobloga

Wiem, że to późno na taką ankietę ale w sumie to jest ciekawsze od tygodnia finałowego. Wreszcie w tym sezonie zrobili dwa quizy wiedzy dla dziewczyn i chłopaków (na 20 punktów). Tak, wiem że dziewczyny miały ciut łatwiejsze pytania. Ale omnibusem Hotel Paradise okazała się Luiza. A kto według was według jest was najmądrzejszym uczestnikiem spośród tych osób? Dla mnie Ewa!

Luiza 14
Krystian 11
Marcin 10
Ewa 9
Kornelia 9
Bogusława 9
Maurycy 9
Nathalia 8
Simon 8
Krzysztof 6
Karina 6
#hotelparadise

Najmądrzejszy/a

  • Simon Price 6.1% (11)
  • Krystian Ferretti 45.8% (82)
  • Maurycy Sas-Uhrynowski 11.7% (21)
  • Marcin Grajoszek 11.2% (20)
  • Krzysztof Świst 2.8% (5)
  • Luiza Benzouaoua 5.0% (9)
  • Bogusława Brzezińska 0% (0)
  • Kornelia Głaszcz 1.1% (2)
  • Ewa Foryszewska 12.3% (22)
  • Nathalia Fok 3.9% (7)

Oddanych głosów: 179

  • 24
@galileon: Mysle ze Sara powinna sie udac na psychoterapie, widac ze ma jakies nieprzepracowane problemy, niskie poczucie wlasnej wartosci i w programie ciagle o tym gada. W ogole tam kilka osob powinno skorzystac z pomocy psychoterapeuty, nie pisze tego zlosliwie. Tak to beda sie krecic w nieudanych relacjach przez swoje nierozwiazane problemy.
@Joanna_Maria_W: @galileon: Baśka broniła Krzyśka jak lwica. Na randce Krystian powiedział, że cieszy się, że pokazał, że jest najmniejszym debilem, a ona powiedziała, że nie można tak mówić, bo każdy ma inne zainteresowania. Chwilę wcześniej pokazali Krzyśka jak mówi "to nie były pytania o moje zainteresowania" xD pewnie od razu się tłumaczył swojej przyjaciółeczce