Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 618
Standardowa netflixowa produkcja, na podstawie wszystkich filmów, które widziałam:
- biali to ci źli, albo dobrzy (dobrzy są tylko ci, którzy przyjaźnią się z czarnoskórymi. Albo LGBT)
- jak ktoś jest lgbtq to ZAWSZE jest to pozytywna, miła, ciepła postać,
- jeśli ktoś jest ciemnoskóry to ZAWSZE jest to bohater pozytywny,
- jeśli ktoś jest buddystą albo Azjatą to zawsze jest wycofany i nie odgrywa większego znaczenia,
- jeśli ktoś jest wierzący, najczęściej wprost katolik, to zawsze jest odrealniony, naiwny, głupawy, nieporadny i robi idiotyczne rzeczy. Nie trafiłam jeszcze na ani jedną produkcję, w której pojawiło się chrześcijaństwo i w której nie zostałoby ono ośmieszone

A potem julki są przekonane, że ich poglądy są ich.

Change my mind.

#netflix #filmy #kino #zalesie #julka #lgbt #ludzie #psychologia #manipulacja
  • 57
  • Odpowiedz
@nvmm polecam po prostu nie oglądać tego gówna, ja korzystam z Netfliksa ale oglądam tylko to, co sam wybiorę. Na szczęście napis Netflix original jest czerwony, więc można łatwo zauważyć i przejść dalej
  • Odpowiedz
jeśli ktoś jest wierzący, najczęściej wprost katolik, to zawsze jest odrealniony...


@nvmm: do tego nie jest potrzebny zaden serial, nie bronie nikomu wiary w co chce, ale w odroznieniu od seksualnosci czy koloru skory wiare mozesz sobie wybrac, zmienic czy porzucic, a trwanie w takich a nie innych przekonaniach, a w dodatku przynalezenie do jakiejs wspolnoty wiele swiadczy o czlowieku i jak najbardziej mozna go za to oceniac
  • Odpowiedz
@nvmm co za bełkot xD chyba w najbardziej albo jednym z Julkowych seriali jakim jest Riverdale odmienności są nacechowane pejoratywne często xD tak jak w Ragnaroku Laurits jest gejem i okazuje się że #!$%@?
  • Odpowiedz
- jeśli ktoś jest wierzący, najczęściej wprost katolik, to zawsze jest odrealniony, naiwny, głupawy, nieporadny i robi idiotyczne rzeczy. Nie trafiłam jeszcze na ani jedną produkcję, w której pojawiło się chrześcijaństwo i w której nie zostałoby ono ośmieszone


@nvmm: w sex education mimo natłoku wątków homoseksualnych, kościół jest tam pokazany w zajebistym świetle, jako miejsce gdzie każdy może wrócić i będzie ciepło przyjęty
  • Odpowiedz
@nvmm: #!$%@? w sam raz dla wykopków XD szkoda ze żadnych przykładów nie podałaś bo by ktoś jeszcze sprawdził. szczególnie opis katolika mi się podoba, jakby świat dawał o nich #!$%@? to dokładnie tak powinien wyglądać typowy katol. to jest chyba opis na podstawie raportu organizacji do walki z chrystianofobią. a potem prawaczki myślą ze ich poglądy są ich.
  • Odpowiedz
@nvmm: Mam takie same obserwacje. Ogólnie niby skłaniam się ku lewej stronie i nie przeszkadza mi to bardzo mocno, no ale zauważam mimowolnie.
W innych serialach jest podobnie. Szefem szefów jest zawsze kobieta albo czarny, nawet na zmianę co sezon. Gdy pojawia się jakaś czwartoplanowa parka policjantów, ochroniarzy, przedstawicieli czegoś - to zawsze jest to czarny mężczyzna i biała kobieta.
  • Odpowiedz