Wpis z mikrobloga

Za moment będzie 4 rano a ja siedzę na kiblu bo od kilkunastu godzin mam permanentną sraczkę przez #grypazoladkowa
Miewałem ja już kilka razy, a wszystkie te przypadki łączyło jedno- wcześniejsza impreza rodzinna lub spotkanie z ludźmi z dziećmi.
Te małe #!$%@? mnie wykończą, nie wiem dlaczego mnie to spotyka choć sam nie mam #gowniak
Matki wysyłają niedoleczone bachorki do żłobków i przedszkoli bo nie chcą siedzieć z nimi w domu, a potem szajs się roznosi.
Niedługo mam druga dawkę szczepionki na #covid19 ale żałuję mocno, że ktoś nie wymyślił żadnej na te gowniakowe chorubksa.
Najgorsze jest to, że gowniak zazwyczaj nie ma objawów, myślisz, że jest ok zbliżyć się do kaszojada na 3 metry, a i tak ci sprzeda jakiś badziew, po którym wysrasz jelita razem z wątroba.
Od dzisiaj do gowniakow chrzestnych będę na urodziny strzelał z procy banknotami zwiniętymi w kulkę.
Jednocześnie nie pojawię się już na żadnym #slub #komunia czy inny pogrzebie ciotki gdzie zazwyczaj pojawiają się chordy gowniactwa i zazwyczaj lgną do mnie
#antynatalizm
  • 1