Wpis z mikrobloga

Mentalność Arabów mieszkających w Niemczech przedstawiona w pełnej krasie xD
Zobaczcie sobie ten film od minuty 10:10 Nasz kolega Arab urodzony w Niemczech mówi z perfekcyjnym niemieckim te słowa zapytany co by sie stało gdyby kobieta go zdradziła. Przetłumacze wam to od razu i zacytuje.

Jeśli mój honor zostanie splamiony przez to że moja kobieta mnie zdradzi widze to dokładnie tak samo jak wszyscy inni(Arabowie,rodzina itp). Gdybym się o tym dowiedział lub lepiej złapał ją na tym to najpierw bym ją powoli torturował,bił, podduszał, ciął nożem, strzelał obojętnie co by sie nie działo zrobiłbym to. Zrobiłbym to jej i temu z którym mnie zdradziła, obydwóm. Nie czułbym z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia, nic. I do tego każdy z mojej rodziny wiedziałby że to jest słuszne.

Drugi Ciapak: Tak to jest i nie można tego zmienić. Ja nie mogę tego zmienić, moje dzieci nie będą mogły tego zmienić.

Ciapak w czapce: Co chcesz zmieniać? Od razu nóż w gardło! Co chcesz zmienić? Zdradzi to będzie miała pecha. Wasze prawa nas nie interesują, podążamy tylko za prawem islamskim. Europa 2021 Elo XD

#blackpill #neuropa #zdrada #zwiazki #isis #mafia #przegryw #bekazpodludzi
  • 13
  • Odpowiedz
@Medel1n_: No i dobrze. Ich kultura przetrwa a naszą (zachodnią) ch*j strzeli. I bardzo dobrze w sumie. Skończy się to #!$%@? kiedyś mam nadzieję.
  • Odpowiedz
@Medel1n_ Nie wiem czego Niemcy oczekiwali po sprowadzeniu Turków czy Arabów, naiwnie liczyli Abdul czy Mehmet stanie się wzorowym Niemcem.

Tym bardziej że islam rzadko stawiał na spokojną kulturalną ekspansję lecz na brutalną siłę.

Multi-kulti nigdy nie zadziała, przedstawiciele różnych kultur nie żyją razem lecz obok siebie.
  • Odpowiedz
skoro żyją w EU


@Medel1n_: żaden argument biorąc pod uwagę że jeszcze nie tak dawno turcja negocjowała akces do EU

żyć kodeksem z tej ich #!$%@? pustynii


@Medel1n_: no tak, bo chrześcijaństwo wywodzi się z dżungli xD Poza tym urządzanie sobie krucjat na wykopie jest głupotą, chcesz ich edukować - zapraszam do niemiec
  • Odpowiedz
@Medel1n_ Co by o nich nie powiedzieć, to mają jaja i wiedzą co to honor. Nie to co większość zniewieściałych Europejczyków. Islam jest dla feminizmu tym, czym penicylina dla kiły
  • Odpowiedz
@Medel1n_ Ciężko mi się wypowiadać, bo nie znam tak dobrze ich kultury. Wiem natomiast, że jedną znaczącą różnicą pomiędzy ich myśleniem i naszym jest choćby pojęcie ketman, które dla osoby wychowywanej w wartościach bazowanych na chrześcijaństwie jest zwykłym tchórzostwem.
Więc możliwe że ich pojęcie honoru i tego czym jest godna walka też jest inne
  • Odpowiedz
@Medel1n_: no i co przynajmniej ma jakies wartosci ktorych sie trzyma a nie to co jakis p0lak #!$%@? xDDD sprzedal wszystko w co wierzyl nienawidzi wlasnego kraju, nie wie kim jest co tu robi i na #!$%@? zyje, sam se dolki kopie.
  • Odpowiedz