Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś krypto na Revolucie za minimalną krajową, nie mam pojęcia o kryptowalutach i chcę zobaczyć co się stanie za rok xD Nic więcej chyba nie kupuję, nic na pewno nie sprzedaję. Zapraszam 06.05.2022 pod tag #torpedujemy, gdzie podsumuję całą operację. Na screenie nie zmieścił się jeszcze ether za 80 szekli. Elo i widzimy się w salonie Ferrari.

#torpedujemy #revolut #kryptowaluty #bitcoin #uniswap #0x #cardano #chainlink #bancor #stellar #loopring #nkn #ethereum
AdamTorpeda - Kupiłem dziś krypto na Revolucie za minimalną krajową, nie mam pojęcia ...

źródło: comment_1622655283zzHQJdOtUtYxtnoZUalKri.jpg

Pobierz
  • 25
@AdamTorpeda: mordo najlepiej by było np na binance, jesli cokolwiek wyciagniesz nawet w przeciągu miesiąca to nie bedzie to wiecej niz pare stowek, chyba nie doczytales mitu o ferrari, jak chcesz ferrari to jedyna szansa na szybko zysk 10x 20x to są shity a nie eter czy alty, one to w skali lat ci mogą coś dać i też nie tak dużo jak shity. Włożyłbyś to na początku safemoona to mieszkanko
@FarmaceutaAmator chętnie wszedłbym w te shitcoiny, ale na Revolucie ich nie ma. Nie chce mi się wdrażać w te krypto i instalować nowego softu, jak na revolucie pojawią się nowe coiny to wtedy może wjadę dodatkowo. Teraz odświeżam niepotrzebnie parę razy dziennie jako świeżak, ale tak czy siak te coiny będą leżeć przynajmniej rok i niech się dzieje co chce.
@97Turbo jeśli za rok wszystkie coiny będą na minusie to będą leżeć dalej, aż w końcu odbiją (lub nie) :) chętnie śledził bym wahania raz w tygodniu, ale widzę po sobie, że będę to robił pewnie codziennie :)
@AdamTorpeda: Jakbyś jeszcze coś miał zamiar dokupić, to w ujęciu dłuższego terminu jak pisał 97Turbo, szczerze polecam rozważyć ARRR (the pirate chain) oraz monero. Na twoim miejscu zamienił bym te droższe monety, których nie masz nawet jednej pełnej sztuki, na właśnie arrr. To jest luźna sugestia, nie porada ;) Privacy coinsy będą przyszłością, to w zasadzie pewnik.
@AdamTorpeda: Heh zrobiłem podobnie, ale za inną kwotę. Trzymam kciuki za bogactwo ;) Też mi się nie chce bawić w portfele itp. Chyba mam więcej pieniędzy niż rozumu ;) Głównie w Cardano, bo wydaje się być bardziej eco a teraz to jest modne i za to obrywa się bitcoinowi i ether. Zobaczymy. Jak stracę, to nawet tego nie zauważę w budżecie domowym, a jak zyskam... to będę miał jeszcze więcej pieniędzy
@Wibrujacycymbalek: Za sprawą firm typu blockchain analytics monetki, które nie zapewniają pełnej anonimowości mogą zostać wyłowione z łańcucha, oznaczone i ostatecznie zablokowane / spalone. Już dziś niektóre giełdy analizują np wpłaty btc w celu "odsiania" tych, których użyto do opłacania np. okupów ransomware itd. (zabioro ci bitka bo jest "splamiony" i po bitku) Można to zrobić ponieważ w każdej transakcji dana moneta jest zidentyfikowana i wyraźnie oznaczona (nawet gdy jej użytkownik
zarobię albo stracę mordo ¯(ツ)/¯


@AdamTorpeda: mam na myśli że lepiej kupić krypto na giełdzie i przelać sobie na portfel nawet jakiś multi typu trust wallet albo atomic wallet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IgorM: Wow, dzięki za obszerną odpowiedź! Im więcej o tym czytam tym bardziej zagmatwane to się wydaje i coraz więcej widzę powodów, przez które bitcoin musi walnąć, a jego cena mocno odbija się na całej reszcie crypto. Trochę się obawiam małych giełd przez scamy, które miały miejsce w przeszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)