Wpis z mikrobloga

Hej :)
W #mirkoguitarwars miała być dogrywka, ale niestety @qsztan nie nagrał coveru. Dzisiaj mamy dla Was tylko jedno nagranie, a w konkursie walkower - @Necrosadist przechodzi do półfinału. Niżej Jego cover utworu Deszcze niespokojne, znanego z serialu Czterej pancerni i pies https://youtu.be/d4ewqTH3cYU

Wołam półfinalistów ()
@patrykm22, @kot_frotka, @Necrosadist, @Morski_wedrowiec - tym razem nie będzie losowania zadań. Sami wybierzecie melodyjki, które podobają się Wam najbardziej. Tu jest lista: [LINK]
Oceńcie każdy z utworów na tej liście w skali od 1 do 10, a my z @Czarnoksieznik damy Wam takie zadania, które będą najbardziej odpowiadały obu parom. Jeżeli wolicie pogadać ze swoim przeciwnikiem i wspólnie wybrać zadanie dla Waszej pary, to możecie to zrobić. A jeżeli wolicie sami to na spokojnie przemyśleć, to wyślijcie swoje oceny do mnie, albo do Czarno. Ile potrzebujecie czasu na to zadanie? Wyrobicie się przed weekendem, żebyśmy mogli ruszyć dalej?

#gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #muzyka
  • 36
@dinkum Ale mogę :P Im więcej czasu spędzę na wybieraniu gdzie może miałbym jakiś pomysł, tym mniej zostanie na robotę ;)
A tak to teraz ustawie sobie ten kawałek na budzik, dzwonek telefonu, zapetle na Spotify i YouTube i już za 3 dni będę miał... jakąś nową receptę ;)

A tak serio, to jak jest dowolna melodia bardziej rozbudowana niż Around The World, to coś wymyślę, a czy lepsze czy gorsze to
@patrykm22: Ja do tej pory miałem same patetyczne OST do coverowania. W grocie króla gór, barka i hymn ligi mistrzów to chyba ostatatnie, co bym chciał wybrać :)
a-ha, human nature, just the two of us, parostatek - te bym wybierał dla siebie w pierwszej kolejności :)