Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 72
273 593 + 329 = 273 922

Wyjechałem rano i tuż po zmierzchu byłem u rodziców. Fajnie się jechało tylko no właśnie, pytanie do mikrow robiących dystanse 200+ 300+ i więcej jednorazowo. Jakich wkładek używacie? Po ok 200km czułem już obtarcia, ostatnie dziesiąt kilometrów było kiepsko. Dupa nasmarowana hehe przed jazda, decathlonowe spodenki wymienilem na konkretne od Gore Bike, na lemondce się kładę żeby dupa odpoczęła, ale to na nic. Więc pytam, jak? Czy po prostu dupa piecze, zaciskacie zęby i do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #kwadraty #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
szkarlatny_leon - 273 593 + 329 = 273 922

Wyjechałem rano i tuż po zmierzchu byłem...

źródło: comment_1622654331MtRdtLpKW4lGabD9x9w6rX.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@reddin: @MordimerMadderdin: @szkarlatny_leon: gola dupa do spodenek z wkładką żelową plus siodełko czarne z Lidla Wittkop Medicus takie z krzyżykiem czerwonym i dziurką na środku
Mierzyłem te kości kulszowe zapłaciłem kupe kasy za specjalne siodełko, a potem zmieniłem i tak na to z Lidla
Mam 7 innych siodełek, mogę wszystkie inne komuś odstąpić we Wro

https://m.ceneo.pl/80150113;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=EAIaIQobChMI56GAlMP58AIVA2EYCh3stAkDEAQYASABEgIHd_D_BwE
Spodenki Rogelli najlepsze ale nawet Crivit są OK

A za dystansik Respect 329km
  • Odpowiedz
@reddin: mierzyłem metodą chałupniczą i wychodzi na to, że jest ok. Wcześniejsze fabryczne jakie miałem to było masakra, ale może po prostu trzeba wywalić parę stów na bikefitting, a nie jojczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MordimerMadderdin: dupę mam przyzwyczajoną, wcześniej na trekkingu zdarzało się robić trzycyfrowe dystanse i tak nie było. A jeszc, w lata temu na starej pseudoszosie zrobiłem z kumplem Bieszczady w 1 dzień,
  • Odpowiedz
@szkarlatny_leon: odpowiednie siodełko (san marco aspide 2) i gacie z wkładką. Co jakiś czas wstawać z siodełka (ja lubię robić duża część podjazdów na stojąco więc tyłek odpoczywa)
  • Odpowiedz