Wpis z mikrobloga

@Ohlauu: No właśnie chciałbym raczej tego uniknąć i wziąć jakieś oryginalne, ale kupno z ponad 10 figurek to koszt większy niż zestaw. Zwłaszcza, że może obsadziłbym jeszcze trochę figurek na baracude. Jak przeglądam aukcje z allegro to ludzie mają podejrzanie dużo tych samych figurek np: 10-20 sztuk z starych zestawów castle, które raczej od dawna nie są sprzedawane.

Czy te z alieexpres są tak dobrej jakości, że uchodzą jako orginały?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lukasq: Zależy na jakiego sprzedawcę trafisz. Jakość figurek z Ali bardzo się poprawiła. Szukaj po największej popularności i poogladaj zdjęcia w opiniach o produkcie.
@Lukasq: Szczerze to mam ponad setkę różnych z Ali i w 75% jakoś jest identyczna lub bliska do oryginalnego lego. Czasem trafia się sztywniejsze nogi albo inne pomniejsze defekty ale patrząc na cenę i przede wszystkim wybór jest git
@Ohlauu: Ooooo ładnie to wygląda, masz może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Gdyby tylko lego przywróciło serie pirates czy castle to chyba bym kupił po kilka sztuk każdego zestawu, niestety mamy to co mamy. :/
@Lukasq: Brałem od różnych i w sumie wszyscy dostarczyli. A sam patrzyłem na cenę głównie. Mam jeszcze bramę wieże i dziedziniec własny projekt ale teraz hajs idzie w krypto jako hobby. Jak chcesz oryginały to sprawdź ebay używany rynek istnieje ale będzie pare euro za sztukę plus przesyłka. MOCki to przyszłość Lego :)
@Bezz_: Staram się zbierać właśnie takie figurki. 20 to naprawdę udana seria, pirat, rycerz i wiking. Mogli by battlepacki wznowić, bo 12 lat temu studiowałem i nie doceniałem lego xD