Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy Drogie,

Ile czasu poświęciliście na naukę teorii na patent? Wiem, że to dość indywidualna kwestia ale mniej więcej będę miał rozeznanie.
Przeczytałem już UoBiA trzy razy ze zrozumieniem, raz (nie do końca) stronę patent strzelecki i nadal nie czuje się jakoś super ekspertem od prawa w zakresie broni xD Jak robiłem te przykładowe testy to nawet jakoś wychodzą ale chciałbym być dobrze przygotowany żeby nie mieć żadnej poprawki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Cel na ten tydzień to w końcu zrobić oficjalnie te 80% na swoje konto żeby móc iść na przeszkolenie praktycznie Braterstwa.

#bron #braterstwo
  • 11
@MentorPL: ja robiłem testy co jakiś czas z doskoku, w tramwaju, w kolejce w sklepie, w poczekalniach..
codziennie po kilka testów..

przygotowany się czułem jak każdy jeden test miałem 10/10..

tabelkę - trzeba wkuć osobno, jej do samego egzaminu nie byłem pewien czy ogarnąłem..
aha i ważna rzecz - jeśli robisz testy z profilu to nie masz pełnej puli pytań... musisz wchodzić "z zewnatrz" na te testy..
@MentorPL może mnie inni shejtuja, ale nigdy nie czytałem ustawy itp. przeczytałem większość punktów na patent Strzelecki, ale nie wszystkie.
Robiłem po prostu pytania.
Do szkolenia z braterstwa to strasznie szybko się udało to zrobić, przerabiając po prostu pytania, a jeżeli chodzi o egzamin na patent, to poświęciłem 8h klepania pytań dzień przed egzaminem i zdałem bez problemu