Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: Verde i tym podobne gówno olać, Taragui Energia - nic specjalnego.
Moje typy na smakowych ulubieńców:
- Zielone Pajarito, żółte w sumie też
- Taragui Marakuja
- CBSe Pomelo
- Kurupi Katuava
- Amanda Pomarańczowa
- Laranjeiras albo Yacui Ananasowe

Koniecznie do spróbowania:
- Canarias
- Amanda czerwona i despalada
- Rosamonte
- Pipore
- La Rubia
- Kraus
- Pajarito klasyczne
- Kurupi klasyczne
i pewnie dużo więcej, ale
  • Odpowiedz
Fede Rico La Mejor, Pajarito Selection Especial, Taragui Energia, Colon. I ostatnio odkryłem Ruvicha Guarana - bardzo smaczna, dosyć lekka yerba która smakuje jak energetyk. ( ͡ ͜ʖ ͡) Generalnie im bardziej wykręca jape i daje kopa, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@HalBregg: @ulsterboy: @stefanrys: @ranunculus: @soadfan: Trochę za dużo wyszło :D Pómóżcie co wywalić co zostawić? albo co dodać ? chciałbym się w 150 zmieścić xD
Którą klasyczną zostawić?
Może jakąś smakową dodać? Nie lubię pomarańczy :<
Lubię jak yerba jest mega mocna, można ją zalewać milion razy i daje kopa ale ciut lepiej smakuje niż Energia Guarana
Niebadzlosiem - @HalBregg: @ulsterboy: @stefanrys: @ranunculus: @soadfan: Trochę za d...

źródło: comment_1622624832Cv7c74XLmmy9sfZ8952uRp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Radewiat: Mam ale nie używam. Yerba jest wtedy dobra jak już możesz na chwilke włożyć palec. Jak parzy od razu za ciepła, jak możesz trzymać cały czas to za zimna :D Jak wsadzisz i bardzo ciepła że musisz wyjąć to w sam raz :D
Mam yerbomos zielony i daje radę na wyjście w domu kubek + bombilla + dużo wrzątku który dolewasz do garnka z zimą wodą albo po prostu trzymasz
  • Odpowiedz