Wpis z mikrobloga

CityFit na Chorzowskim AKS, McFit czy Smart Gym na tauzenie? Mieszkam obok parku i szukam pierwszej w życiu siłowni. Jak mam być szczery to się deko wstydzę, nigdy nie byłem na siłce i nie wiem jak korzystać z urządzeń. Legendarnego korpo multisporta dostanę na dniach, i zastanawiam się którą wybrać. Trenerzy na tych siłowniach udzielają za darmo porad, pokazują jak ćwiczyć i rozpisują jakiś plan? Bo muszę piwny bebzun zrzucić w pierwszej kolejności xD Kilometry na rowerze i rolkach kręcę już, nawyki żywieniowe też się zmieniają ()

#katowice #chorzow
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Target1920: na cityfit jest pierwsze wejście za darmo, natomiast jak byłem u siebie to nie było trenerów. Jak nie umiesz żadnych ćwiczeń to zrób kardio po prostu a potem idź do trenera personalnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Target1920: byłem pierwszy raz na CityFit i na każdej maszynie jest napisane jak trenować, ale chodzą tam trenerzy mieli przed pandemią plakietki. Zawsze możesz zapytać jak nie rozumiesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma się czego bać. Legendarnych byczków nie widziałem nigdy raczej jest tyle maszyn że zawsze jakaś jest wolna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Target1920: na City masz luz, ale siłka jest dość 'surowa' i oprócz samego ćwiczenia masz dostępne tylko zajęcia, żadnych saun, solariów itp. Jeśli na tym ci zależy to szukaj w innych. Jeśli nie, to polecam.
  • Odpowiedz
Chodziłam na różne smarty (ale nie byłam na Tysiącleciu), na praktycznie każdej maszynie masz nalepkę z instrukcją jak ćwiczyć.
Smart pierwsze wejście też masz za darmo, więc zawsze możesz wejść i zerknąć czy Ci pasuje klimat.
Nie uświadczysz trenerów czy kogoś, kto Ci powie jak ćwiczyć lub kogoś kto Ciebie poprawi w technice (ale na 95% będzie koło szatni koszyk z kontaktami do płatnych trenerów personalnych).
Jeśli pójdziesz na smarta nie zapomnij
  • Odpowiedz
@Target1920: przeznacz trochę swojego czasu na filmy o tematyce siłowni, robienie danych ćwiczeń i żaden trener nie jest Ci potrzebny. Zresztą jak ja widzę tych trenerów i co oni robią to mi się nóż w kieszeni otwiera. City albo smarty. McFit to strasznie bananowa siłownia.
  • Odpowiedz