Wpis z mikrobloga

#dropshipping

Czy częstym zjawiskiem jest zwracanie produktów przez klientów? Chodzi tutaj o 14 dniowe prawo od odstąpienia umowy, nie o rękojmie czy gwarancję.

Ciekaw jestem czy mitem jest zjawisko kupowania sukienek i oddawanie ich po hucznych imprezach.
  • 12
Ciekaw jestem czy mitem jest zjawisko kupowania sukienek i oddawanie ich po hucznych imprezach.


@kuba560x: Po roku pracy w sklepie z damską odzieżą mogę potwierdzić, że zdarzało się bardzo często. Śmierdzące perfumami/schabowym/fajkami/potem ciuchy to była norma, rzadziej były plamy, czasami było czuć innym proszkiem/płynem niż był używany w "naszej" pralni i od razu było wiadomo, że ciuch był noszony.
@albercik_: A zapis o tym, że sklep jest tylko pośrednikiem ma rację bytu? Czy wtedy można przenieść obowiązek odstąpienia od umowy na hurtownie?

Wiem, że taki zabieg ma zły pr i jest powszechnie krytykowany. Nie widziałem na stronie UOKiK informacji jakoby było to zabronione
@kuba560x: jesli sie zamierzasz w to bawic na allegro to dobrze ustaw sobie cenniki dostawy, bo wiecej za przesyłki zaplacisz niz na tym zarobisz w momencie jak ci ktos zamowi w jednym zamowieniu z dwoch roznych hurtowni