Wpis z mikrobloga

Jakiś głuptas mi wczoraj pisał na YT, że Konfederacja tak naprawdę nie ma nic do gejów, tylko do ideologii LGBT. Przeklejam swoją odpowiedź, bo mi się podoba.

Co do konfederatów:
- Braun twierdzi, że należy się zastanowić nad penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej. Twierdzi ponadto, że "zawodowy sodomita taki jak Biedroń - do więzienia";
- Bosak zachwycał się prawem rosyjskim zakazującym tzw. propagandy homoseksualnej. W programie jego ugrupowania (RN) jest też propozycja, by zakazać gejom pracy jako nauczyciel, wychowawca, trener i opiekun przedszkolny;
- Korwin może i nie ma nic do homoseksualistów jako takich, ale twierdzi, że powinni się ukrywać. W kwestii tęczowych aktywistów ma podobne zdanie, jak Braun - kojarzą mu się z "gównem", powiedział też, że należy wyrżnąć elity, które popierają LGBT;
- Sośnierz nazywa gejów zboczeńcami.
- Mentzen sformułował swoją piątkę i jeden punkt brzmiał: "nie chcemy gejów".
- Winnicki marzył o Polsce, której "pedały się boją".


Czy naprawdę chcesz rżnąć głupa, że ta partia jest w jakikolwiek sposób przyjazna gejom?

W państwie konfederatów gej może i będzie mógł po cichu uprawiać seks z partnerem (jeśli pominiemy poglądy Brauna), ale generalnie powinien zamknąć mordę, udawać heteroseksualistę, a już na pewno nie walczyć o swoje prawa.

Przypomina to sytuację Polaków pod zaborami. "Ja naprawdę nie mam nic do Polaków - mówi caryca Katarzyna - ale niech ci degeneraci siedzą cicho, nie śpiewają hymnu, nie wywieszają swoich flag, nie obejmują niektórych funkcji społecznych, a już na pewno nie domagają się równych praw".

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #lgbt #polityka
k.....k - Jakiś głuptas mi wczoraj pisał na YT, że Konfederacja tak naprawdę nie ma n...

źródło: comment_1622545433mq1uaUqYQ4HMmcS7jQebpR.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
niech będzie do tego:

- Sośnierz nazywa gejów zboczeńcami.


@Deska_o0: chyba jednak nie prawda - nic tam w artykule nie ma.

- Mentzen sformułował swoją piątkę i jeden punkt brzmiał: "nie chcemy gejów".


@Deska_o0: ty czytasz co wysyłasz? no widzisz, że to nie prawda, przecież...? Mam ci przeczytać co sam wysłałeś? Nie dla LGBT, gdzie masz tam gejów?

Zawsze to samo. Jak tylko spytasz o konkrety, to zaraz yyyyeeee, no
  • Odpowiedz
chyba jednak nie prawda - nic tam w artykule nie ma.


@WhiskyRomeo: widzisz, chcesz konkretów a jak je dostaniesz to nie jesteś w stanie ich przeczytać

Zapytany przez prowadzącego, czy homoseksualizm jest według niego zaburzeniem seksualnym, Sośnierz odpowiedział: "no zdecydowanie tak".


Mam ci przeczytać co sam wysłałeś? Nie dla LGBT, gdzie masz tam gejów?


@WhiskyRomeo: LGBT to skrótowiec określający osoby niehetero, ilebyś fikołków nie walił to się nie zmieni
  • Odpowiedz
Zawsze to samo. Jak tylko spytasz o konkrety, to zaraz yyyyeeee, no tak mi mówili, gdzieś czytałem, ale w sumie to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WhiskyRomeo: Łap:

Osoby o zadeklarowanej odmiennej orientacji seksualnej lub z innymi widocznymi zaburzeniami tożsamości płciowej powinny mieć zamkniętą drogę do zawodu nauczyciela, wychowawcy, trenera czyopiekuna przedszkolnego


Program RN https://rnarodowy.pl/wp-content/uploads/2021/05/Program-Ruchu-Narodowego.pdf strona 84

  • Odpowiedz
Zapytany przez prowadzącego, czy homoseksualizm jest według niego zaburzeniem seksualnym, Sośnierz odpowiedział: "no zdecydowanie tak".


@Deska_o0: nie pada słowo zboczeniec, więc dziękuje, że przyznajesz.

LGBT to skrótowiec określający osoby niehetero, ilebyś fikołków nie walił to się nie zmieni


@Deska_o0: No chyba jednak nie o to chodzi. być może chodzi o fundacje walczące o prawa osób LGBT...? Co ma to z gejami? Wiedziałbyś jakbyś czytał źródła, a nie o źródłach na
  • Odpowiedz
nie pada słowo zboczeniec, więc dziękuje, że przyznajesz.


@WhiskyRomeo: nawet nie znasz języka którym się posługujesz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafilia

No chyba jednak nie o to chodzi. być może chodzi o fundacje walczące o prawa osób LGBT...?


@WhiskyRomeo: nie widzę tam nic takiego

Co ma to z gejami?


@WhiskyRomeo: dokładnie to literkę G która ich oznacza

Wiedziałbyś jakbyś czytał źródła, a nie o źródłach na wp.


@WhiskyRomeo: jakie źródła? wyroki sądu
  • Odpowiedz
  • 0
Bardzo podoba mi się co Putin zrobił w sprawie propagandy homoseksualnej. Szkoda, że u nas takiego czegoś nie ma..
  • Odpowiedz
@bastek66: takie dresy głosują na konfederację. Ale jak to mówił memcen, muszą otrzymywać głosy różnych środowisk żeby dojść do władzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bounty: Ocenienie partii po wyborcach to głupota, zgodnie z twoją logiką ktoś może stwierdzić że zwolennicy PO to mordercy bo jeden z nich zabił asystenta pisowskiego posła ponad 10 lat temu.
  • Odpowiedz
@bastek66: nie mówimy o jednostkowym przypadku. Na pewno wśród wyborców PO są pedofile. Na pewno wśród wyborców lewicy są mordercy. Statystyka to słowo klucz
  • Odpowiedz